
BlondorPlex Ontkleuring Poeder Wella (1 zakje)
Blondor van Wella Professionals is een premium lijn van ontkleuringsproducten ontworpen voor al jouw oplichtingsdiensten. Het BlondorPlex™ ontkleuring poeder is uitgerust met een geïntegreerde haarbruggen-reparatietechnologie en heeft een romige consistentie voor hoogwaardige oplichtingsresultaten en perfecte blonds, zelfs op zeer donkere en dikke haren.
BlondorPlex van Wella is een innovatieve ontkleuringspoeder die een haarbruggen-reparatietechnologie integreert om schade tijdens het oplichtingsproces te minimaliseren. Dit revolutionaire ontkleuringspoeder is ultra-snel te bereiden en vermindert tot wel 97% haarbreuk*, zonder in te boeten op oplichtingsprestaties.
*Bij gebruik van Wellaplex N°2 met Blondorplex, versus Blondorplex alleen
- oplichting tot 9 tinten.
- Multi-gebruik
- Perfecte oplichting, zelfs op gekleurd haar.
- Anti-geel moleculen om te helpen tegen ongewenste warme reflecties tijdens het oplichtingsproces
- Voor toepassingen op de hoofdhuid of op het haarvezel
- Alle haartypes
Toepassing :
- Mix het BlondorPlex poeder met Welloxon Perfect volgens de gewenste oplichtingsgraad. Breng gelijkmatig aan op ongewasen haar en houd het proces goed in de gaten elke 5 tot 10 minuten. De maximale inwerktijd is 50 minuten, zonder warmte.
- Na het oplichten, goed uitspoelen en WellaPlex N°2 Bond Stabilizer aanbrengen om de haarbruggen te stabiliseren. Spoel vervolgens opnieuw, was met shampoo en gebruik Blondor Seal & Care om de cuticula te sluiten.
Voor de toner gebruik je BlondorPlex™ Cream Toner, Koleston Perfect, Illumina Color, Shinefinity of Color Touch.
Inhoud : 1 x 30g
- Type de produits Black Friday - Kleuringen
- Le texte doit être traduit de Français à Néerlandais. - Klassiek
- Inhoud - 30 g betekent 30 gram.
- Formulering en fabricage - Veganisme
- Soorten haarverzorgingsproducten - Blonderen
- Soort verkleuring - Blauw poeder
- Jouw opheldering - 9 tonnen
- Ontkleuringscapaciteit - 30 g betekent 30 gram.
- Gebruik van ontkleuring - Multi-technieken
- Soorten technische producten - Blonderen
- Toepassing - Protocole d’application réservé aux professionnels du secteur de la beauté (*) (*) en raison de substances contenues dans le produit (Règlement européen n°1223/2009).
Customer reviews
Corinne A. the 10/04/2025
Produit répondant a parfaitement à mes attentes !
Natalie D. the 10/04/2025
No scalp problems lifts my brown to blonde.
Anonymous A. the 06/11/2024
Très bon produit pour une décoloration.. Les cheveux restent protégés. ils ne sont pas secs et ressortent brillants.
Anna B. the 15/05/2024
Très pratique le petit format.. Et cheveux brillant après le balayage avec ce produit.