OPI - Drip Dry Vloeibare nagellakdroger 27 ml.jpg
OPI - Drip Dry Vloeibare nagellakdroger 27 ml.jpg
OPI - Drip Dry Vloeistof voor het snel drogen van nagellak 27 ml

OPI

OPI - Drip Dry Vloeibare nagellakdroger 27 ml

4.5 / 5 (2 avis)

Availability: In Stock

27,62 €
€ 37,84
- 27%
Pay in 4X interest-free for purchases from 30€ to 2 000€ with PayPal Pay Later
Delivered tomorrow (Details)

Tevreden of geld terug
You have the option to return all the products you are not satisfied in perfect condition (unused product) and in its original packaging (unopened) within 30 days from the date of receipt of your items (see Terms & Conditions, Chapter 7)

Halen 27 loyaliteitspunten (€ 0,81)

Met het loyaliteitsprogramma van Beauty Coiffure verdient u punten voor elke euro die u uitgeeft. Deze punten worden verzameld terwijl u winkelt en kunnen eenvoudig worden omgezet in kortingsbonnen vanuit uw account. Gebruik ze wanneer u maar wilt om nog meer te besparen op uw volgende bestellingen!
Droogdruppels van OPI die de nagellak in 5 minuten laten drogen terwijl ze de nagelriemen verzachten met behulp van jojoba met kalmerende eigenschappen en vitamine E, een antioxidant. Inhoud : 27 ML

Droogdruppels van OPI die de nagellak in 5 minuten laten drogen terwijl ze de nagelriemen verzachten met behulp van jojoba met kalmerende eigenschappen en vitamine E, een antioxidant.

Inhoud: 27 ML

  • Soorten nagelproducten - Afwerkingsproduct
  • Type van nagelverzorging - Droogversneller
Gemiddelde cijfer

4.5 /5

4.5 / 5 (2 avis)

2 beoordelingen in totaal

avis verifies
X
5 /5

Anonymous A. the 24/09/2021

Séchage très rapide sans altère le cheveux

Did you find this helpful? Yes 0 No 0

avis verifies
X
4 /5

Anonymous A. the 25/08/2020

Un peu cher tous de même

Did you find this helpful? Yes 0 No 0

avis verifies
×

OPI - Drip Dry Vloeibare nagellakdroger 27 ml

€ 37,84 € 27,62
U zult ook leuk vinden