
Tonische lotion My first essener Sioris, om alle huidtypes te hydrater.
Trakteer uzelf op een eenvoudige en snelle verzorgingsroutine geïnspireerd op K Beauty! Ontdek de Essener, de eerste toner en essence 2-in-1 van Sioris. Deze innovatieve oplossing combineert de balancerende en hydraterende voordelen van een toner met de voedende eigenschappen van een essence.
Samengesteld met 47% biologisch groene thee water, rijk aan antioxidanten en vitamine B, verzacht het de huid en voedt het diep. De formule bevat ook extracten van Bijvoet en Damascener roos. Polyglutaminezuur, hyaluronzuur en betaïne behouden tegelijkertijd de hydratatie van de huid en voorkomen tekenen van veroudering.
Deze gezichtsverzorging is geschikt voor alle huidtypes. De Essener laat de huid zacht en gehydrateerd achter, zonder overtollige talg.
- voor alle huidtypes
- hydrateert diep
- op basis van biologische groene thee
- vegan formule
- milieuvriendelijk product
Toepassing : Giet een paar druppels lotion in de hand en breng deze zachtjes aan door te kloppen op het gezicht, de nek en het decolleté.
Inhoud : 100ml
- Type de produits Black Friday - Gezichtsbehandelingen
- Soort producten - Gezichts- en lichaamsverzorging
- Type gezichtsverzorging - Lotion & tonic
- Huidtype - Alle huidtypes
- Inhoud - 100 ml betekent 100 milliliter.
- Formulering en fabricage - Veganisme