
Permanente nagellak nr. 14 Ciao Bella Sibel.
Deze gel nagellakkleur is gemakkelijk aan te brengen en zorgt voor een uitstekende dekking. Deze gel nagel manicure blijft 14 dagen zitten zonder af te bladderen. Aanbrengen in zeer dunne lagen voor een perfect natuurlijk resultaat. De gel nagel manicure is gemakkelijk te verwijderen met behulp van gel nagellak remover. Ontdek een scala aan prachtige en trendy kleuren. UV/LED-formule om op te lossen.
Toepassing: Breng na het aanbrengen van uw semi-permanente basis 1 dunne laag kleur aan op uw nagels. Uitharden gedurende 1 minuut onder een LED-lamp en 2 minuten onder een UV-lamp. Herhaal de handeling en eindig met een topcoat. Kan worden gebruikt op gel of acryl.
Inhoud: 14 ml.
- Soorten nagelproducten - Semi-permanent betekent "semi-permanent" in het Nederlands.
- Kleuren & nuances voor nagels - Roos
- Nagel effecten - Gelakt
- Outfit - Tot 15 dagen
- Inhoud nagelsalon - 14 ml wordt vertaald als 14 milliliter.
- Toepassing - Protocole d’application réservé aux professionnels du secteur de la beauté (*) (*) en raison de substances contenues dans le produit (Règlement européen n°1223/2009).
Customer reviews
Anonymous A. the 11/05/2021
Très bonne qualité