Gelée Boucles Luxéol 250ml
Gelée Boucles Luxéol 250ml
Gelée Boucles Luxéol 250ml

Luxéol

Gelée Boucles Luxéol 250ml

Availability: In Stock

23,99 €
€ 29,99
- 20%
Pay in 4X interest-free for purchases from 30€ to 2 000€ with PayPal Pay Later
Delivered tomorrow (Details)

Tevreden of geld terug
You have the option to return all the products you are not satisfied in perfect condition (unused product) and in its original packaging (unopened) within 30 days from the date of receipt of your items (see Terms & Conditions, Chapter 7)

Halen 23 loyaliteitspunten (€ 0,69)

Met het loyaliteitsprogramma van Beauty Coiffure verdient u punten voor elke euro die u uitgeeft. Deze punten worden verzameld terwijl u winkelt en kunnen eenvoudig worden omgezet in kortingsbonnen vanuit uw account. Gebruik ze wanneer u maar wilt om nog meer te besparen op uw volgende bestellingen!
Gelée Boucles Luxéol 250ml Ontdek de gelée Boucles Luxéol! Met 98% ingrediënten van natuurlijke oorsprong is de Gelée Boucles een echt stylingproduct. Het fixeert de krullen terwijl het hun hydratatie behoudt, zonder een kartonachtig effect. Resultaten? De krullen worden hertekend, veerkrachtig en verfraaid. De frisse en smeltende textuur omhult de krullen zonder ze te verzwaren, voor het haar dat gedisciplineerd, gevoed en stralend gezond is. Anti-frizz en anti-vocht, het beschermt de krullen terwijl het een delicate geur achterlaat die urenlang aanhoudt. Geschikt vanaf 3 jaar. Formulering met 98% natuurlijke ingrediënten Hertekent en fixeert de krullen Anti-frizz en anti-vocht effect Delicate geur met lange duur Geschikt vanaf 3 jaar Toepassing : Breng de gelée aan op vochtig of droog haar. Verdeelt gelijkmatig van de wortels tot de punten en style naar wens. Niet uitspoelen. Inhoud : 250 ml

Gelée Boucles Luxéol 250ml

Ontdek de gelée Boucles Luxéol! Met 98% ingrediënten van natuurlijke oorsprong is de Gelée Boucles een echt stylingproduct. Het fixeert de krullen terwijl het hun hydratatie behoudt, zonder een kartonachtig effect. Resultaten? De krullen worden hertekend, veerkrachtig en verfraaid. De frisse en smeltende textuur omhult de krullen zonder ze te verzwaren, voor het haar dat gedisciplineerd, gevoed en stralend gezond is. Anti-frizz en anti-vocht, het beschermt de krullen terwijl het een delicate geur achterlaat die urenlang aanhoudt. Geschikt vanaf 3 jaar.

  • Formulering met 98% natuurlijke ingrediënten
  • Hertekent en fixeert de krullen
  • Anti-frizz en anti-vocht effect
  • Delicate geur met lange duur
  • Geschikt vanaf 3 jaar


Toepassing : Breng de gelée aan op vochtig of droog haar. Verdeelt gelijkmatig van de wortels tot de punten en style naar wens. Niet uitspoelen.

Inhoud : 250 ml

Composition : Aqua, Erythritol, Glycerin, Triethyl Citrate, Xylitylglucoside, Persea Gratissima Oil, Anhydroxylitol, Xylitol, Maltitol, Hydrolyzed Silk, Pelvetia Canaliculata Extract, Caesalpinia Spinosa Gum, Sodium Stearoyl Glutamate, Parfum, Polyglyceryl-4 Caprate, Xanthan Gum, Sodium Citrate, Potassium Sorbate, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Sodium Benzoate.

  • Type de produits Black Friday - Haarverzorging
  • Le texte doit être traduit de Français à Néerlandais. - Klassiek
  • Formulering en fabricage - Gemaakt in Frankrijk, Natuurlijk
  • Haartype - Gekruld en golvend haar
  • Type haarverzorging - Spray zonder uitspoelen
  • Actie van haarverzorging - Definieer loops., Hydrateren., Voeden

Gelée Boucles Luxéol 250ml

€ 29,99 € 23,99
U zult ook leuk vinden