Purifying droogshampoo Redken 155ML

Purifying droogshampoo Redken 155ML

Redken

Availability: Out of stock

20,87 €
€ 28,98
Reduced price!
- 28%
Pay in 4X interest-free for purchases from 30€ to 2 000€ with PayPal Pay Later
Question icon
Question about the product? Our assistant is here to help you!
Satisfied or refunded
Satisfied or refunded You have the option to return all the products you are not satisfied in perfect condition (unused product) and in its original packaging (unopened) within 30 days from the date of receipt of your items (see Terms & Conditions, Chapter 7)
Aantal

informations

Door dit product te kopen verzamel je 20 punt punten. Je winkelwagen komt in totaal 20 punten dat kan worden omgezet in een tegoedbon van € 0,60.

more info
Purifying Droogshampoo Redken 155 ml Ontdek de volledige effectiviteit van Redken, een professionele merk geïnspireerd door wetenschap en aanbevolen door experts. Deze purifying droogshampoo is speciaal geformuleerd voor een maximale absorptie van talg, om het haar direct te verfrissen en de wasbeurten tot 4 dagen na een shampoo uit te stellen*. De formule zonder sulfaten, zonder siliconen en zonder talkpoeder combineert een mengsel van ultra-absorberend rijstzetmeel met een complex van vitamine B5 en vitamine C voor langer gereinigd, zacht en schoon haar, terwijl het de pH van de hoofdhuid respecteert. Ideaal voor alle haartypen, het biedt lichtheid, frisheid en volume in slechts een paar stappen. Optimale talgabsorptie dankzij rijstzetmeel Versterkt en zuivert door toevoeging van vitamine B5 en C Verfrist het haar tot de 4ᵉ dag* Zonder sulfaten, zonder siliconen, zonder talkpoeder Toepassing : Goed schudden voor gebruik. Op droog haar, houd de aerosol ongeveer 25 cm van het hoofd en spray van de wortels tot de punten. Masseer voorzichtig de hoofdhuid en borstel tot het poeder volledig is verdwenen. Inhoud : 155 ml *Instrumentele test na gebruik van de droogshampoo.

Purifying Droogshampoo Redken 155 ml

Ontdek de volledige effectiviteit van Redken, een professionele merk geïnspireerd door wetenschap en aanbevolen door experts. Deze purifying droogshampoo is speciaal geformuleerd voor een maximale absorptie van talg, om het haar direct te verfrissen en de wasbeurten tot 4 dagen na een shampoo uit te stellen*. De formule zonder sulfaten, zonder siliconen en zonder talkpoeder combineert een mengsel van ultra-absorberend rijstzetmeel met een complex van vitamine B5 en vitamine C voor langer gereinigd, zacht en schoon haar, terwijl het de pH van de hoofdhuid respecteert.

  • Ideaal voor alle haartypen, het biedt lichtheid, frisheid en volume in slechts een paar stappen.
  • Optimale talgabsorptie dankzij rijstzetmeel
  • Versterkt en zuivert door toevoeging van vitamine B5 en C
  • Verfrist het haar tot de 4ᵉ dag*
  • Zonder sulfaten, zonder siliconen, zonder talkpoeder

Toepassing : Goed schudden voor gebruik. Op droog haar, houd de aerosol ongeveer 25 cm van het hoofd en spray van de wortels tot de punten. Masseer voorzichtig de hoofdhuid en borstel tot het poeder volledig is verdwenen.

Inhoud : 155 ml

*Instrumentele test na gebruik van de droogshampoo.

  • Type de produits Black Friday - Haarverzorging
  • Soort producten - Haarverzorging
  • Le texte doit être traduit de Français à Néerlandais. - Klassiek
  • Haartype - Alle haartypes
  • Type haarverzorging - Droogshampoo
  • Actie van haarverzorging - Schoonmaken
  • Soorten haarverzorgingsproducten - Haarverzorging
  • Soorten reisformaten - Haarverzorging
REDKEN - 277, rue Saint Honoré 75008 PARIJS Frankrijk - relationclient@redken.oaccare.fr

Purifying droogshampoo...

€ 28,98 € 20,87
gerelateerde producten