
Semi-permanente Gel polish Red Carpet 104 Liz MNP 14ml
Een beperkte editie van semi-permanente nagellakken in warme, verleidelijke tinten geïnspireerd door diva's uit het verleden en het heden. Zelfnivellerend en met een glanzende afwerking, de dikke oplosmiddelvrije 100% GEL POLISH garandeert een uitstekende dekking en kleur vanaf de eerste laag, voor een manicure die langer dan een maand meegaat.
- Semi-permanente gel polish
- Zelfnivellerend met glanzende afwerking
- 100% GEL POLISH, oplosmiddelvrij
- Uitstekende dekking vanaf de eerste laag
- Langdurig, meer dan een maand draagbaar
Toepassing : Breng een basislaag aan gevolgd door een dunne laag van deze gel polish. Uitharden onder een UV/LED-lamp voor optimale resultaten. Eindig met een topcoat voor extra glans en bescherming.
Inhoud : 14ml
Composition : DI-HEMA TRIMETHYLHEXYL DICARBAMATE, HEMA, HYDROXYPROPYL METHACRYLATE, PEG-9 DIMETHACRYLATE, TRIMETHYLBENZOYL DIPHENYLPHOSPHINE OXIDE, SILICA, HYDROXYCYCLOHEXYL PHENYL KETONE, BHT, HYDROQUINONE, P-HYDROXYANISOLE, TITANIUM DIOXIDE/CI 77891, RED 7/CI 15850, IRON OXIDES/CI 77491, IRON OXIDES/CI 77499, VIOLET 2/CI 60725.
- Type de produits Black Friday - Permanente nagellak
- Soorten nagelproducten - Semi-permanent betekent "semi-permanent" in het Nederlands.
- Kleuren & nuances voor nagels - Roos
- Inhoud nagelsalon - 14 ml wordt vertaald als 14 milliliter.
- new - new