Permanente nagellak 4 Lakke' 3-stappen 7ML

Vip

Permanente nagellak "Lace Me Up" in 4 stappen, 7 ml.

Availability: In Stock

€ 11,10
Pay in 4X interest-free for purchases from 30€ to 2 000€ with PayPal Pay Later
Fast delivery 24h/48h (Details)

Tevreden of geld terug
You have the option to return all the products you are not satisfied in perfect condition (unused product) and in its original packaging (unopened) within 30 days from the date of receipt of your items (see Terms & Conditions, Chapter 7)

Halen 11 loyaliteitspunten (€ 0,33)

Met het loyaliteitsprogramma van Beauty Coiffure verdient u punten voor elke euro die u uitgeeft. Deze punten worden verzameld terwijl u winkelt en kunnen eenvoudig worden omgezet in kortingsbonnen vanuit uw account. Gebruik ze wanneer u maar wilt om nog meer te besparen op uw volgende bestellingen!
Lakke' 3 stap nr. 4 Ontdek de 3-stappen gel Lakke'. Deze semi-permanente gel is gemakkelijk aan te brengen en zorgt voor een vullend resultaat. Toepassing  : Duw de nagelriemen terug met een Cuticula Pusher. Matteer de nagel met de Buffer en verwijder goed het stof. Breng een dunne laag So Base+Top of So Base-Fast aan en verzegel goed de punt. Polymeriseer de nagels onder de Led Lamp gedurende 45 seconden. Kies de kleur en breng een laag aan op de nagel. Katalyseer onder de lamp gedurende 45 seconden. Herhaal meerdere keren om de kleur te intensiveren. Niet ontvetten! Breng een laag So Base+Top of So Shine aan en verzegel goed de punt. Ontvet met Nail Cleaner als je So Base Top hebt gebruikt. Het verwijderen: Maak de Remover Foil vochtig met Gel Remover en breng aan op elke nagel, laat 5 minuten inwerken. Verwijder één Remover Foil tegelijk met een Cuticula Pusher. Verwijder de zachte kleurlaag. Inhoud  : 7 ml

Lakke' 3 stap nr. 4

Ontdek de 3-stappen gel Lakke'. Deze semi-permanente gel is gemakkelijk aan te brengen en zorgt voor een vullend resultaat.

Toepassing :

  • Duw de nagelriemen terug met een Cuticula Pusher.
  • Matteer de nagel met de Buffer en verwijder goed het stof.
  • Breng een dunne laag So Base+Top of So Base-Fast aan en verzegel goed de punt.
  • Polymeriseer de nagels onder de Led Lamp gedurende 45 seconden.
  • Kies de kleur en breng een laag aan op de nagel.
  • Katalyseer onder de lamp gedurende 45 seconden.
  • Herhaal meerdere keren om de kleur te intensiveren. Niet ontvetten!
  • Breng een laag So Base+Top of So Shine aan en verzegel goed de punt.
  • Ontvet met Nail Cleaner als je So Base Top hebt gebruikt.


Het verwijderen:

  • Maak de Remover Foil vochtig met Gel Remover en breng aan op elke nagel, laat 5 minuten inwerken.
  • Verwijder één Remover Foil tegelijk met een Cuticula Pusher.
  • Verwijder de zachte kleurlaag.


Inhoud : 7 ml

  • Soorten nagelproducten - Semi-permanent betekent "semi-permanent" in het Nederlands.
  • Nagel effecten - Gelakt
  • Outfit - Tot 3 weken
  • Inhoud nagelsalon - 7 ml
  • Toepassing - Protocole d’application réservé aux professionnels du secteur de la beauté (*) (*) en raison de substances contenues dans le produit (Règlement européen n°1223/2009).

Permanente nagellak "Lace Me Up" in 4 stappen, 7 ml.

€ 11,10