Semipermanente Gel Polish 229 Andreia 10,5ml.
Deze lijn van semipermanente nagellak is speciaal ontworpen voor professionals. Met een uitstekende dekking biedt het een vloeibare textuur om het gebruik te vereenvoudigen en een intense glans te garanderen die tot 4 weken aanhoudt. Compatibel met LED- en UV-lampen, past het bij alle technologieën van katalysatoren.
- Uitstekende dekking
- Vloeibare textuur
- Intense glans van 4 weken
- Compatibel met LED en UV
Toepassing : Desinfecteer de handen met de ALCOHOL POWER SPRAY, bereid de nagels voor met de ALL IN ONE PREP+CLEAN, breng de ULTRABOND PRIMER aan, gevolgd door een laag BASE COAT 2 IN 1 en katalyseer. Breng daarna twee lagen GEL POLISH aan, waarbij de punt van de nagel wordt verzegeld. Eindig met een laag TOP COAT. Maak schoon met de ALL IN ONE EXTRA GLOW. Om de nagellak te verwijderen, gebruik de ALL IN ONE REMOVER.
Inhoud : 10,5ml.
Composition : POLYURETHANE-57, BENZYL METHACRYLATE, ISOBORNYL METHACRYLATE, TRIMETHYLOLPROPANE TRIMETHACRYLATE, PEG-9 DIMETHACRYLATE, SILICA, ETHYL TRIMETHYLBENZOYL PHENYLPHOSPHINATE, BHT, CI 15850.
-
Type de produits Black Friday - Nagellak
-
Soort producten - Permanente nagellak
-
Soorten nagelproducten - Semi-permanent betekent "semi-permanent" in het Nederlands.
-
Kleuren & nuances voor nagels - Kastanje
-
Outfit - Tot 3 weken
-
Inhoud nagelsalon - 10 ml
-
Toepassing - Protocole d’application réservé aux professionnels du secteur de la beauté (*) (*) en raison de substances contenues dans le produit (Règlement européen n°1223/2009).