Extra sterke haargel Liquid Steel van Sebastian 150ML

Sebastian Professional

Extra sterke haargel Liquid Steel van Sebastian 150ML

Availability: In Stock

21,04 €
€ 24,75
- 15%
Pay in 4X interest-free for purchases from 30€ to 2 000€ with PayPal Pay Later
Delivered tomorrow (Details)

Tevreden of geld terug
You have the option to return all the products you are not satisfied in perfect condition (unused product) and in its original packaging (unopened) within 30 days from the date of receipt of your items (see Terms & Conditions, Chapter 7)

Halen 21 loyaliteitspunten (€ 0,63)

Met het loyaliteitsprogramma van Beauty Coiffure verdient u punten voor elke euro die u uitgeeft. Deze punten worden verzameld terwijl u winkelt en kunnen eenvoudig worden omgezet in kortingsbonnen vanuit uw account. Gebruik ze wanneer u maar wilt om nog meer te besparen op uw volgende bestellingen!
Extra Sterke Haargel Liquid Steel Sebastian Style je haar naar wens met de extreem lang houdbare gel Liquid Steel van Sebastian Professional. Deze geconcentreerde stylinggel met ultrasterke hold geeft vorm aan al je wensen voor een gedurfde look. Sebastian Professional Liquid Steel is ontwikkeld voor moeilijke kapsels, zoals de hanenkam of fohawk, en geeft het haar een intense metalen glans. De stylinggel van Sebastian biedt een hold die "zo sterk is als staal" en maakt het mogelijk om een gedurfde look te definiëren en te vormen. Gebruik : Breng Liquid Steel gel aan op droog haar voor maximale controle en hold. Let op: gebruik dit product niet in combinatie met een stijltang of föhn. Breng Liquid Steel gel van Sebastian aan op vochtig haar om te stylen, vorm te geven, te temmen of te twisten voor een gedurfde afwerking. Inhoud : 150 ml

Extra Sterke Haargel Liquid Steel Sebastian

Style je haar naar wens met de extreem lang houdbare gel Liquid Steel van Sebastian Professional. Deze geconcentreerde stylinggel met ultrasterke hold geeft vorm aan al je wensen voor een gedurfde look. Sebastian Professional Liquid Steel is ontwikkeld voor moeilijke kapsels, zoals de hanenkam of fohawk, en geeft het haar een intense metalen glans. De stylinggel van Sebastian biedt een hold die "zo sterk is als staal" en maakt het mogelijk om een gedurfde look te definiëren en te vormen.

Gebruik :

  • Breng Liquid Steel gel aan op droog haar voor maximale controle en hold.
  • Let op: gebruik dit product niet in combinatie met een stijltang of föhn.
  • Breng Liquid Steel gel van Sebastian aan op vochtig haar om te stylen, vorm te geven, te temmen of te twisten voor een gedurfde afwerking.


Inhoud : 150 ml

  • Le texte doit être traduit de Français à Néerlandais. - Klassiek
  • Haartype - Alle haartypes
  • Soorten stylingproducten - Het woord "Gel" betekent "gel" in het Nederlands.

Extra sterke haargel Liquid Steel van Sebastian 150ML

€ 24,75 € 21,04