PaolaP
PaolaP Lippenstift Styler COSMOPOLITAN N.08
5
/
5
(1 avis)
Lippenstift stick PaolaP professioneel voor een buitengewone semi-matte afwerking.
PaolaP Lippenstift Styler COSMOPOLITAN N.08 : Lippenstift in stickvorm met buitengewone prestaties, gekenmerkt door zijn semi-matte formule en gemakkelijke applicatie. De intense pigmentatie zorgt voor een ongekende precisie. Speciale natuurlijke was zorgen voor langdurig comfortabel gevoel.
Gebruiksaanwijzing : Breng de kleur aan op perfect schone lippen, beginnend met de onderlip en knijp dan in uw lippen om de kleur op de bovenlip te verdelen.
Inhoud : 4 ml
PaolaP Lippenstift Styler COSMOPOLITAN N.08: Lippenstift in stickvorm met buitengewone prestaties, gekenmerkt door zijn semi-matte formule en gemakkelijke applicatie. De intense pigmentatie zorgt voor een ongekende precisie. Speciale natuurlijke was zorgen voor langdurig comfortabel gevoel.
Gebruiksaanwijzing: Breng de kleur aan op perfect schone lippen, beginnend met de onderlip en knijp dan in uw lippen om de kleur op de bovenlip te verdelen.
Inhoud: 4 ml
- Kleur - Beige
U zult ook leuk vinden
-20%
-20%
-20%
-20%
-20%
-20%
-20%
-20%
-20%
-20%
-20%
-27%
-25%
-20%
-20%
Lippenstift stick PaolaP professioneel voor een buitengewone semi-matte afwerking.