Haarspray Style Fixing René Furterer 150ML

René Furterer

Haarspray van René Furterer 150ML

4.3 / 5 (3 avis)

Availability: In Stock

€ 13,81
Pay in 4X interest-free for purchases from 30€ to 2 000€ with PayPal Pay Later
Delivered tomorrow (Details)

Tevreden of geld terug
You have the option to return all the products you are not satisfied in perfect condition (unused product) and in its original packaging (unopened) within 30 days from the date of receipt of your items (see Terms & Conditions, Chapter 7)

Halen 13 loyaliteitspunten (€ 0,39)

Met het loyaliteitsprogramma van Beauty Coiffure verdient u punten voor elke euro die u uitgeeft. Deze punten worden verzameld terwijl u winkelt en kunnen eenvoudig worden omgezet in kortingsbonnen vanuit uw account. Gebruik ze wanneer u maar wilt om nog meer te besparen op uw volgende bestellingen!
Haarspray Style René Furterer , om het kapsel te structurer en langdurig te fixeren. Geformuleerd met 100% natuurlijke actieve ingrediënten. De Style hairspray is een stylingproduct op basis van natuurlijke Jojoba-olie. Het biedt structuur aan het kapsel dankzij de langdurige fixatie. De precieze verstuiver van de spray maakt het mogelijk om precies de belangrijkste en meest kwetsbare zones van het kapsel te richten. Meer dan alleen een stylingproduct, het is ook een verzorging voor het haar omdat het de haarvezel hydrateert. Het haar ziet er prachtig uit. De Style fixeerspray biedt een extreem sterke hold en laat geen resten achter of zorgt niet voor een kartonachtig effect op de haarvezel. Precieze verstuiving Extreem sterke hold Verzorgende formule die de vezel beschermt en hydrateert Natuurlijke look zonder resten of kartonachtig effect De ingrediënten : Jojoba-olie: bekend om zijn hydraterende, omhullende en beschermende eigenschappen. Het gebruik van de Style fixeerspray maakt, volgens 92 personen: een zeer precieze verstuiving mogelijk: 92% het kapsel structureren: 91% de lokken langdurig fixeren: 88% Toepassing : Op 20 cm afstand op droog haar sprayen. Benadruk de lokken die speciale fixatie nodig hebben. Inhoud : 150ml

Haarspray Style René Furterer, om het kapsel te structurer en langdurig te fixeren. Geformuleerd met 100% natuurlijke actieve ingrediënten.

De Style hairspray is een stylingproduct op basis van natuurlijke Jojoba-olie. Het biedt structuur aan het kapsel dankzij de langdurige fixatie. De precieze verstuiver van de spray maakt het mogelijk om precies de belangrijkste en meest kwetsbare zones van het kapsel te richten. Meer dan alleen een stylingproduct, het is ook een verzorging voor het haar omdat het de haarvezel hydrateert. Het haar ziet er prachtig uit. De Style fixeerspray biedt een extreem sterke hold en laat geen resten achter of zorgt niet voor een kartonachtig effect op de haarvezel.

  • Precieze verstuiving
  • Extreem sterke hold
  • Verzorgende formule die de vezel beschermt en hydrateert
  • Natuurlijke look zonder resten of kartonachtig effect


De ingrediënten :

  • Jojoba-olie: bekend om zijn hydraterende, omhullende en beschermende eigenschappen.


Het gebruik van de Style fixeerspray maakt, volgens 92 personen:

  • een zeer precieze verstuiving mogelijk: 92%
  • het kapsel structureren: 91%
  • de lokken langdurig fixeren: 88%


Toepassing: Op 20 cm afstand op droog haar sprayen. Benadruk de lokken die speciale fixatie nodig hebben.

Inhoud: 150ml

  • Le texte doit être traduit de Français à Néerlandais. - Klassiek
  • Haartype - Alle haartypes
  • Soorten haarverzorgingsproducten - Haarstylingproduct
  • Soorten stylingproducten - Spray
  • Bevestiging - Zeer sterk
  • Actie van de stylingproduct - Bevestigen
Gemiddelde cijfer

4.3 /5

4.3 / 5 (3 avis)

3 beoordelingen in totaal

avis verifies
X
5 /5

Jocelyne T. the 01/03/2024

Très bonne marque

Did you find this helpful? Yes 0 No 0

avis verifies
X
5 /5

Anonymous A. the 20/12/2023

Super

Did you find this helpful? Yes 0 No 0

avis verifies
X
3 /5

Anonymous A. the 22/12/2022

Chère pour la quantite

Did you find this helpful? Yes 0 No 0

avis verifies
X
3 /5

Sebastien P. the 22/12/2022

Chère pour la quantite

Did you find this helpful? Yes 0 No 0

avis verifies
×

Haarspray van René Furterer 150ML

€ 13,81
U zult ook leuk vinden