Oxydant pro-oxide 40V Redken 1L

Oxydant pro-oxide 40V Redken 1L Translated to Dutch: Oxydant pro-oxide 40V Redken 1L

Redken

Availability: Out of stock

14,52 €
€ 20,16
Reduced price!
- 28%
Pay in 4X interest-free for purchases from 30€ to 2 000€ with PayPal Pay Later
Question icon
Question about the product? Our assistant is here to help you!
Satisfied or refunded
Satisfied or refunded You have the option to return all the products you are not satisfied in perfect condition (unused product) and in its original packaging (unopened) within 30 days from the date of receipt of your items (see Terms & Conditions, Chapter 7)
Aantal

informations

Door dit product te kopen verzamel je 14 punt punten. Je winkelwagen komt in totaal 14 punten dat kan worden omgezet in een tegoedbon van € 0,42.

more info
Oxydant ontwikkelaar Pro-Oxide 40 volumes van Redken , voor betrouwbare en prestatiegerichte technische diensten. De Pro-Oxide ontwikkelaars hebben een romige textuur die vloeibaar is voor een snelle en eenvoudige menging. Ze kunnen worden gebruikt in combinatie met de Color Gels Lacquers van Redken of in het kader van een oplichting met de Blonde Idol ontkleuring. Toepassing met Color Gels Lacquers: Meng in de kom 60 ml Color Gels Lacquers-kleuring en 60 ml Pro Oxide Developer 10, 20 of 30 volumes (niet gebruiken met een hoger volume). Hoe kiest u uw ontwikkelaar? om het haar donkerder te maken (zonder grijze haren): 10V (6%) tot 20V (9%) om grijze haren te bedekken: 20V (9%) tot 30V (12%) om op te lichten: 30V Toepassing met de Blonde Idol ontkleuring: Ingepakte technieken: gebruik 10V, 20V of 30V ontwikkelaar met een verhouding 1:1 en een inwerktijd van 50 minuten. Geen warmte gebruiken. Vrije luchttechnieken: gebruik 10V, 20V, 30V of 40V met een verhouding 1:2 en een inwerktijd van 50 minuten. Geen warmte gebruiken. Opmerking: Geen enkele andere ontwikkelaar kan de Pro-Oxide Cream ontwikkelaar vervangen. Als de kleur gemengd wordt met een product van een ander merk, kan dit onvoorspelbare resultaten opleveren. Inhoud : 1000ML

Oxydant ontwikkelaar Pro-Oxide 40 volumes van Redken, voor betrouwbare en prestatiegerichte technische diensten.

De Pro-Oxide ontwikkelaars hebben een romige textuur die vloeibaar is voor een snelle en eenvoudige menging. Ze kunnen worden gebruikt in combinatie met de Color Gels Lacquers van Redken of in het kader van een oplichting met de Blonde Idol ontkleuring.

Toepassing met Color Gels Lacquers: Meng in de kom 60 ml Color Gels Lacquers-kleuring en 60 ml Pro Oxide Developer 10, 20 of 30 volumes (niet gebruiken met een hoger volume).

Hoe kiest u uw ontwikkelaar?

  • om het haar donkerder te maken (zonder grijze haren): 10V (6%) tot 20V (9%)
  • om grijze haren te bedekken: 20V (9%) tot 30V (12%)
  • om op te lichten: 30V


Toepassing met de Blonde Idol ontkleuring:
Ingepakte technieken: gebruik 10V, 20V of 30V ontwikkelaar met een verhouding 1:1 en een inwerktijd van 50 minuten. Geen warmte gebruiken.
Vrije luchttechnieken: gebruik 10V, 20V, 30V of 40V met een verhouding 1:2 en een inwerktijd van 50 minuten. Geen warmte gebruiken.

Opmerking: Geen enkele andere ontwikkelaar kan de Pro-Oxide Cream ontwikkelaar vervangen. Als de kleur gemengd wordt met een product van een ander merk, kan dit onvoorspelbare resultaten opleveren.

Inhoud: 1000ML

  • Soorten haarverzorgingsproducten - Oxidant en ontwikkelaar
  • Oxidatievermogen - 1000 ML betekent 1000 milliliter.
  • Volume (%) oxidant. - 40V kan worden vertaald naar 40 volt.
  • Toepassing - Protocole d’application réservé aux professionnels du secteur de la beauté (*) (*) en raison de substances contenues dans le produit (Règlement européen n°1223/2009).
REDKEN - 277, rue Saint Honoré 75008 PARIJS Frankrijk - relationclient@redken.oaccare.fr

Oxydant pro-oxide 40V...

€ 20,16 € 14,52
gerelateerde producten