Blender double embout jelly REVLON
Blender double embout jelly REVLON
Blender double embout jelly REVLON

Blender dubbele uiteinde jelly REVLON

Availability: In Stock

13,79 €
€ 14,52
- 5%
Pay in 4X interest-free for purchases from 30€ to 2 000€ with PayPal Pay Later
Delivered tomorrow (Details)

Question icon
Question about the product? Our assistant is here to help you!
Tevreden of geld terug
You have the option to return all the products you are not satisfied in perfect condition (unused product) and in its original packaging (unopened) within 30 days from the date of receipt of your items (see Terms & Conditions, Chapter 7)

Halen 13 loyaliteitspunten (€ 0,39)

Met het loyaliteitsprogramma van Beauty Coiffure verdient u punten voor elke euro die u uitgeeft. Deze punten worden verzameld terwijl u winkelt en kunnen eenvoudig worden omgezet in kortingsbonnen vanuit uw account. Gebruik ze wanneer u maar wilt om nog meer te besparen op uw volgende bestellingen!
Dubbele Jelly Blender REVLON - 1 stuk Ontdek de dubbele jelly blender van REVLON, het essentiële hulpmiddel voor een nauwkeurige en hygiënische make-up applicatie. Ontworpen met zachte en gelatineachtige silicone punten, zorgt deze blender voor een gelijkmatige applicatie van crème- en vloeibare producten zonder het materiaal te absorberen. Ideaal voor contouren, blenden en het aanbrengen van foundation, concealer en blush. Gemakkelijk schoon te maken en mee te nemen, het is uw onmisbare schoonheidsgenoot voor al uw make-up routines. Dubbele punt voor optimale precisie Compatibel met crème- en vloeibare producten Niet-absorberende silicone punten Gemakkelijk schoon te maken en te vervoeren Inclusief beschermkapjes Toepassing : Gebruik om uw vloeibare of crème make-up aan te brengen en te blenden. Maak schoon met water en zeep na elk gebruik. Inhoud : 1 stuk

Dubbele Jelly Blender REVLON - 1 stuk

Ontdek de dubbele jelly blender van REVLON, het essentiële hulpmiddel voor een nauwkeurige en hygiënische make-up applicatie. Ontworpen met zachte en gelatineachtige silicone punten, zorgt deze blender voor een gelijkmatige applicatie van crème- en vloeibare producten zonder het materiaal te absorberen. Ideaal voor contouren, blenden en het aanbrengen van foundation, concealer en blush. Gemakkelijk schoon te maken en mee te nemen, het is uw onmisbare schoonheidsgenoot voor al uw make-up routines.

  • Dubbele punt voor optimale precisie
  • Compatibel met crème- en vloeibare producten
  • Niet-absorberende silicone punten
  • Gemakkelijk schoon te maken en te vervoeren
  • Inclusief beschermkapjes


Toepassing : Gebruik om uw vloeibare of crème make-up aan te brengen en te blenden. Maak schoon met water en zeep na elk gebruik.

Inhoud : 1 stuk

U zult ook leuk vinden