more info
UV/LED Lamp Pro Elite 80W PBI - 1 stuk Met de UV/LED Lamp Pro Elite 80W PBI heeft u een echte bondgenoot voor al uw esthetische behoeften. Voorzien van 42 LED's die zijn verspreid voor een volledige dekking zonder dode hoeken, is deze lamp geschikt voor alle soorten gels, UV of LED. Geniet van 4 tijdprogramma's (10, 30, 60 en 99 seconden), een slimme infraroodsensor, en een dubbele lichtbron (365 + 405 nm). Het ontwerp zorgt voor een lange levensduur van de LED's van ongeveer 50.000 uur en bevat een pijnloze modus voor het comfort van uw klanten. Praktisch met een handvat en een afneembare handsteun. Geschikt voor alle soorten gels (UV of LED) 4 tijdprogramma's (10, 30, 60 en 99 seconden) Infraroodsensor voor handdetectie Krachtige lamp tot 80W 42 LED's en dubbele lichtbron (365 + 405 nm) Toepassing : Plaats de handen onder de lamp en kies een geschikt programma. De infraroodsensor activeert automatisch de lamp bij het invoegen van de handen. Inhoud : 1 stuk
UV/LED Lamp Pro Elite 80W PBI - 1 stuk
Met de UV/LED Lamp Pro Elite 80W PBI heeft u een echte bondgenoot voor al uw esthetische behoeften. Voorzien van 42 LED's die zijn verspreid voor een volledige dekking zonder dode hoeken, is deze lamp geschikt voor alle soorten gels, UV of LED. Geniet van 4 tijdprogramma's (10, 30, 60 en 99 seconden), een slimme infraroodsensor, en een dubbele lichtbron (365 + 405 nm). Het ontwerp zorgt voor een lange levensduur van de LED's van ongeveer 50.000 uur en bevat een pijnloze modus voor het comfort van uw klanten. Praktisch met een handvat en een afneembare handsteun.
- Geschikt voor alle soorten gels (UV of LED)
- 4 tijdprogramma's (10, 30, 60 en 99 seconden)
- Infraroodsensor voor handdetectie
- Krachtige lamp tot 80W
- 42 LED's en dubbele lichtbron (365 + 405 nm)
Toepassing : Plaats de handen onder de lamp en kies een geschikt programma. De infraroodsensor activeert automatisch de lamp bij het invoegen van de handen.
Inhoud : 1 stuk
- Type de produits Black Friday - Elektrische apparaten
- Soort producten - Elektrisch apparaat,
Manicure
- Soorten nagelproducten - Accessoire ongle,
Elektrisch materiaal
- Type apparaat nagelsalon - UV/led lamp
- Soorten nagelaccessoires - UV/led lamp
- Soort lamp - UV/led lamp
- Vermogen van de lamp - 80W
- Categorie - Elektrisch materiaal
Refectocil - GW Cosmetics Gmbh - Achauerstrasse 49a, 2333 Leopoldsdorf, Oostenrijk - office@gwcosmetics.at - sales.refectocil@gwcosmetics.at
Jylor - 143 rue d’Ollioules – 83140 – Six-Fours-Les-Plages - Frankrijk - pro@jylor.com
Inspira Med - inspira: cosmetics gmbh - Hirzenrott 20, 52076 Aken, Duitsland - info(at)inspira-cosmetics.de