Wunder2 super-stay oogpotlood metallic goud 1.2g
Wunder2 super-stay oogpotlood metallic goud 1.2g
Wunder2 super-stay oogpotlood metallic goud 1.2g
Wunder2 super-stay oogpotlood metallic goud 1.2g
Wunder2 super-stay oogpotlood metallic goud 1.2g

Crayon eyeliner super-stay of métallique Wunder2

5 / 5 (1 avis)

Availability: In Stock

14,40 €
€ 15,15
- 5%
Pay in 4X interest-free for purchases from 30€ to 2 000€ with PayPal Pay Later
Delivered tomorrow (Details)

Tevreden of geld terug
You have the option to return all the products you are not satisfied in perfect condition (unused product) and in its original packaging (unopened) within 30 days from the date of receipt of your items (see Terms & Conditions, Chapter 7)

Halen 14 loyaliteitspunten (€ 0,42)

Met het loyaliteitsprogramma van Beauty Coiffure verdient u punten voor elke euro die u uitgeeft. Deze punten worden verzameld terwijl u winkelt en kunnen eenvoudig worden omgezet in kortingsbonnen vanuit uw account. Gebruik ze wanneer u maar wilt om nog meer te besparen op uw volgende bestellingen!
Wunder2 super-stay oogpotlood metallic goud. Deze sterk gepigmenteerde oogpotloden zijn ideaal om een kleurrijke eyeliner te creëren en de ogen te benadrukken. SUPER-STAY LINER zorgt voor een perfecte lijn en een langdurige make-up. De potloden zijn verkrijgbaar in 3 afwerkingen: "Essentieel" met een matte afwerking, "Metallic" met een metallic effect en "Glitter" met een glitterfinish. Kies degene die het beste bij je past en geef een originele en unieke touch aan je look. Het Super-Stay potlood heeft een houdbaarheid van 24 uur en zorgt voor een langdurige en waterproof make-up die de hele dag blijft zitten! Toepassing : Breng het potlood langs de wimperlijn aan, Voor een natuurlijke look, breng het potlood met kleine stipjes op het ooglid aan, Voor een intens en opvallend effect, breng het potlood als eyeliner op het ooglid aan en ook aan de binnenkant van het oog. Inhoud : 1.2g.
Wunder2 super-stay oogpotlood metallic goud.
Deze sterk gepigmenteerde oogpotloden zijn ideaal om een kleurrijke eyeliner te creëren en de ogen te benadrukken. SUPER-STAY LINER zorgt voor een perfecte lijn en een langdurige make-up. De potloden zijn verkrijgbaar in 3 afwerkingen: "Essentieel" met een matte afwerking, "Metallic" met een metallic effect en "Glitter" met een glitterfinish. Kies degene die het beste bij je past en geef een originele en unieke touch aan je look.
Het Super-Stay potlood heeft een houdbaarheid van 24 uur en zorgt voor een langdurige en waterproof make-up die de hele dag blijft zitten!

Toepassing:
  • Breng het potlood langs de wimperlijn aan,
  • Voor een natuurlijke look, breng het potlood met kleine stipjes op het ooglid aan,
  • Voor een intens en opvallend effect, breng het potlood als eyeliner op het ooglid aan en ook aan de binnenkant van het oog.


Inhoud
: 1.2g.

Refectocil - GW Cosmetics Gmbh - Achauerstrasse 49a, 2333 Leopoldsdorf, Oostenrijk - office@gwcosmetics.at - sales.refectocil@gwcosmetics.at Jylor - 143 rue d’Ollioules – 83140 – Six-Fours-Les-Plages - Frankrijk - pro@jylor.com Inspira Med - inspira: cosmetics gmbh - Hirzenrott 20, 52076 Aken, Duitsland - info(at)inspira-cosmetics.de
  • Soort make-up - Ogen
  • Ogen - Eyeliner
  • Oogkleuren - Goudkleurig
  • Oogeffecten - Metallic
  • Textuur eyeliner - Potlood
  • Kenmerken van eyeliner - Langdurig vasthouden
Gemiddelde cijfer

5 /5

5 / 5 (1 avis)

1 beoordelingen in totaal

avis verifies
X
5 /5

Anonymous A. the 28/07/2022

Super

Did you find this helpful? Yes 0 No 0

avis verifies
X
5 /5

Christine C. the 28/07/2022

Super

Did you find this helpful? Yes 0 No 0

avis verifies
×

Crayon eyeliner super-stay of métallique Wunder2

€ 15,15 € 14,40