-30%

more info
Green Manucurist Nagellakremover 100ml Ontdek de groene nagellakremover van Manucurist, samengesteld uit 100% biologische ingrediënten en zonder aceton. Het verwijdert uw nagellak op een zachte manier. De delicate geur van sinaasbloesem en de natuurlijke samenstelling verrijkt met zoete amandelolie en de vitamines A, B, D en E houdt de nagel gehydrateerd en verzorgd. 100% biologische ingrediënten Zonder aceton Delicate geur van sinaasbloesem Verrijkt met zoete amandelolie en vitamines Houdt de nagel gehydrateerd en verzorgd Toepassing : Doordrenk een watje met nagellakremover en breng het enkele seconden op de nagel aan voordat u het afveegt om de nagellak te verwijderen. Inhoud : 100ml
Green Manucurist Nagellakremover 100ml
Ontdek de groene nagellakremover van Manucurist, samengesteld uit 100% biologische ingrediënten en zonder aceton. Het verwijdert uw nagellak op een zachte manier. De delicate geur van sinaasbloesem en de natuurlijke samenstelling verrijkt met zoete amandelolie en de vitamines A, B, D en E houdt de nagel gehydrateerd en verzorgd.
- 100% biologische ingrediënten
- Zonder aceton
- Delicate geur van sinaasbloesem
- Verrijkt met zoete amandelolie en vitamines
- Houdt de nagel gehydrateerd en verzorgd
Toepassing : Doordrenk een watje met nagellakremover en breng het enkele seconden op de nagel aan voordat u het afveegt om de nagellak te verwijderen.
Inhoud : 100ml
Composition : DIETHYL SUCCINATE, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL (4%), PERFUME, TOCOPHEROL Bio-sourcés à 99%
- Type de produits Black Friday - Nagellak, Soin des ongles
- Formulering en fabricage - Gemaakt in Frankrijk, Natuurlijk, Veganisme
- Soorten nagelproducten - Dissolvant & Remover