Gel nagellak Rollercoaster 254 Hula Hoop ME van Mesauda 4.5ML.

Gel nagellak Rollercoaster 254 Hula Hoop ME van Mesauda 4,5ML

MNP

Alleen online

Availability: Out of stock

5,75 €
€ 11,50
Aanbieding!
- 50%
Pay in 4X interest-free for purchases from 30€ to 2 000€ with PayPal Pay Later
Question icon
Question about the product? Our assistant is here to help you!
Satisfied or refunded
Satisfied or refunded You have the option to return all the products you are not satisfied in perfect condition (unused product) and in its original packaging (unopened) within 30 days from the date of receipt of your items (see Terms & Conditions, Chapter 7)
Aantal

informations

Door dit product te kopen verzamel je 5 punt punten. Je winkelwagen komt in totaal 5 punten dat kan worden omgezet in een tegoedbon van € 0,15.

more info
Gel polish ME by Mesauda n°254 Hula Hoop De nieuwe ROLLERCOASTER-collectie is een afwisseling tussen felle kleuren en exclusieve tinten die al je zomerlooks leuk zullen maken. Deze editie van 6 semi-permanente neon- en popnagellakken van Me by Mesauda voor de leukste zomeravonden. Zonnige gele tint Makkelijk aan te brengen Snel te verwijderen in minder dan 10 minuten Langdurig Collectie Rollercoaster : 251 thrill Me 252 Coton Kandy 253 Slide with Me 254 Hula Hoop 255 California Vibes 256 Euphoria Applicatie : De natuurlijke nagel mat maken met een polijstvijl. Verwijder het geproduceerde stof en de pathogenen met een wattenschijfje gedrenkt in ME Gel Remover. Breng de zuurvrije primer Easy-bond aan en laat deze 30 seconden aan de lucht drogen. Breng een laagje Easy-on base aan en laat uitharden in een UV-lamp gedurende 2 minuten of in een LED-lamp gedurende 1 minuut. Breng twee dunne lagen van de gewenste Gel Polish-kleur aan en laat uitharden in een UV-lamp gedurende 2 minuten of in een LED-lamp gedurende 1 minuut. Verzegel met de top coat Easy-off top en laat uitharden in een UV-lamp gedurende 2 minuten of in een LED-lamp gedurende 1 minuut. Verwijder de plaklaag met ME Gel Cleanser. Voorzorgsmaatregelen: Buiten bereik van kinderen houden. Contact met de huid vermijden. Kan irriterend zijn voor de huid en de ogen. Kan huidgevoeligheid veroorzaken. Bij contact met de ogen: onmiddellijk met water spoelen en een arts raadplegen. Bij inslikken: niet laten braken, maar onmiddellijk een arts raadplegen en het product tonen. Inhoud : 4,5ml

Gel polish ME by Mesauda n°254 Hula Hoop

De nieuwe ROLLERCOASTER-collectie is een afwisseling tussen felle kleuren en exclusieve tinten die al je zomerlooks leuk zullen maken. Deze editie van 6 semi-permanente neon- en popnagellakken van Me by Mesauda voor de leukste zomeravonden.

  • Zonnige gele tint
  • Makkelijk aan te brengen
  • Snel te verwijderen in minder dan 10 minuten
  • Langdurig


Collectie Rollercoaster :

  • 251 thrill Me
  • 252 Coton Kandy
  • 253 Slide with Me
  • 254 Hula Hoop
  • 255 California Vibes
  • 256 Euphoria


Applicatie :

De natuurlijke nagel mat maken met een polijstvijl.
Verwijder het geproduceerde stof en de pathogenen met een wattenschijfje gedrenkt in ME Gel Remover.
Breng de zuurvrije primer Easy-bond aan en laat deze 30 seconden aan de lucht drogen.
Breng een laagje Easy-on base aan en laat uitharden in een UV-lamp gedurende 2 minuten of in een LED-lamp gedurende 1 minuut.
Breng twee dunne lagen van de gewenste Gel Polish-kleur aan en laat uitharden in een UV-lamp gedurende 2 minuten of in een LED-lamp gedurende 1 minuut.
Verzegel met de top coat Easy-off top en laat uitharden in een UV-lamp gedurende 2 minuten of in een LED-lamp gedurende 1 minuut.
Verwijder de plaklaag met ME Gel Cleanser.

Voorzorgsmaatregelen: Buiten bereik van kinderen houden. Contact met de huid vermijden. Kan irriterend zijn voor de huid en de ogen. Kan huidgevoeligheid veroorzaken. Bij contact met de ogen: onmiddellijk met water spoelen en een arts raadplegen. Bij inslikken: niet laten braken, maar onmiddellijk een arts raadplegen en het product tonen.

Inhoud : 4,5ml

  • Soort producten - Manicure
  • Soorten nagelproducten - Semi-permanent betekent "semi-permanent" in het Nederlands.
  • Kleuren & nuances voor nagels - Geel
  • Nagel effecten - Gelakt
  • Outfit - Tot 15 dagen
  • Inhoud nagelsalon - 4, 5 ml
  • Toepassing - Protocole d’application réservé aux professionnels du secteur de la beauté (*) (*) en raison de substances contenues dans le produit (Règlement européen n°1223/2009).
  • new - new

Gel nagellak Rollercoaster...

€ 11,50 € 5,75
gerelateerde producten