Kleuring Dia Richesse nr. S11 zilver 50ML

Kleurtoon op toon Dia Richesse L'Oréal Professionnel 50ML

4.5 / 5 (24 avis)

Availability: In Stock

10,44 €
€ 13,05
- 20%
Destocking!
Pay in 4X interest-free for purchases from 30€ to 2 000€ with PayPal Pay Later

Question icon
Question about the product? Our assistant is here to help you!
Tevreden of geld terug
You have the option to return all the products you are not satisfied in perfect condition (unused product) and in its original packaging (unopened) within 30 days from the date of receipt of your items (see Terms & Conditions, Chapter 7)

Halen 10 loyaliteitspunten (€ 0,30)

Met het loyaliteitsprogramma van Beauty Coiffure verdient u punten voor elke euro die u uitgeeft. Deze punten worden verzameld terwijl u winkelt en kunnen eenvoudig worden omgezet in kortingsbonnen vanuit uw account. Gebruik ze wanneer u maar wilt om nog meer te besparen op uw volgende bestellingen!
Kleur op kleur Dia Richesse L'Oréal Professionnel Dia Richesse van L'Oréal Professionnel is een semi-permanente kleuring op kleur ontworpen om natuurlijk haar te verfraaien. Geformuleerd zonder ammoniak, maakt de kleuring Dia Richesse van L'Oréal Professionnel het mogelijk om glanzende en natuurlijke highlights te verkrijgen terwijl het de grijze haren bedekt (tot 70%). Samengesteld met Ionène G+ Incel, versterkt de kleuring Dia Richesse intensief de haarvezel. Hierdoor is het resultaat stralend, zijn de haren zacht en de uitgroei is perfect! bedekt tot 70% van de grijze haren houdt 6 weken inwerktijd: 20 minuten (richttijd, kan variëren afhankelijk van het gewenste resultaat) Toepassing : Mengverhouding 1+1.5: meng in een kom 1 tube kleurcrème van 50ml met 75ml Diactivateur Eerste toepassing: op droog, ongewassen haar, breng met een kwast aan op de aanzet, lengtes en punten. Laat 20 minuten inwerken. Goed emulgeren en daarna uitspoelen. Eindig met een specifieke post-kleuringsshampoo van L'Oréal Professionnel. Volgende toepassingen: breng het mengsel alleen op de aanzet aan en laat 15 minuten inwerken. Breng vervolgens aan op de lengtes en punten en laat nog 5 minuten inwerken. In sommige gevallen is verlenging met alleen emulsie voldoende. Goed emulgeren en daarna uitspoelen. Eindig met een specifieke post-kleuringsshampoo van L'Oréal Professionnel. Inhoud : 50ml

Kleur op kleur Dia Richesse L'Oréal Professionnel

Dia Richesse van L'Oréal Professionnel is een semi-permanente kleuring op kleur ontworpen om natuurlijk haar te verfraaien. Geformuleerd zonder ammoniak, maakt de kleuring Dia Richesse van L'Oréal Professionnel het mogelijk om glanzende en natuurlijke highlights te verkrijgen terwijl het de grijze haren bedekt (tot 70%). Samengesteld met Ionène G+ Incel, versterkt de kleuring Dia Richesse intensief de haarvezel. Hierdoor is het resultaat stralend, zijn de haren zacht en de uitgroei is perfect!

  • bedekt tot 70% van de grijze haren
  • houdt 6 weken
  • inwerktijd: 20 minuten (richttijd, kan variëren afhankelijk van het gewenste resultaat)

Toepassing:

  • Mengverhouding 1+1.5: meng in een kom 1 tube kleurcrème van 50ml met 75ml Diactivateur
  • Eerste toepassing: op droog, ongewassen haar, breng met een kwast aan op de aanzet, lengtes en punten. Laat 20 minuten inwerken. Goed emulgeren en daarna uitspoelen. Eindig met een specifieke post-kleuringsshampoo van L'Oréal Professionnel.
  • Volgende toepassingen: breng het mengsel alleen op de aanzet aan en laat 15 minuten inwerken. Breng vervolgens aan op de lengtes en punten en laat nog 5 minuten inwerken. In sommige gevallen is verlenging met alleen emulsie voldoende. Goed emulgeren en daarna uitspoelen. Eindig met een specifieke post-kleuringsshampoo van L'Oréal Professionnel.

Inhoud: 50ml

L'Oréal Professionnel, het grootste Franse merk op het gebied van kappers- en cosmetische producten
  • Formulering en fabricage - Zonder ammoniak

  • Soorten haarverzorgingsproducten - Kleuring

  • Soort kleuring - Oxidatiekleuring

  • Kleurbehandeling - Semi-permanente betekent "halfpermanent" in het Nederlands.

  • Toepassing - Protocole d’application réservé aux professionnels du secteur de la beauté (*) (*) en raison de substances contenues dans le produit (Règlement européen n°1223/2009).

Gemiddelde cijfer

4.5 /5

4.5 / 5 (24 avis)

24 beoordelingen in totaal

avis verifies
X
5 /5

Claire B. the 17/12/2024

très bien très belle couleur

Did you find this helpful? Yes 0 No 0

avis verifies
X
5 /5

Claire B. the 17/05/2024

très bien très belle couleur je recommande

Did you find this helpful? Yes 0 No 0

avis verifies
X
2 /5

Sylvie C. the 02/05/2024

Tous les Diarichesseque j ai commandé sont en rupture 🤨

Did you find this helpful? Yes 0 No 0

avis verifies
X
4 /5

N L. the 07/04/2022

très bien belle couleur, tient bien, laisse les cheveux doux

Did you find this helpful? Yes 0 No 0

avis verifies
X
5 /5

Catherine P. the 05/04/2022

très bien excellent !

Did you find this helpful? Yes 0 No 0

avis verifies
×

Kleurtoon op toon Dia Richesse L'Oréal Professionnel 50ML

€ 13,05 € 10,44
U zult ook leuk vinden