Verwijderaar van Haarverf BeautyLash 50 ML

BeautyLash

Verfverwijderaar BeautyLash 50 ML

4.8 / 5 (4 avis)

Availability: In Stock

7,56 €
€ 7,96
- 5%
Pay in 4X interest-free for purchases from 30€ to 2 000€ with PayPal Pay Later
Fast delivery 24h/48h (Details)

Tevreden of geld terug
You have the option to return all the products you are not satisfied in perfect condition (unused product) and in its original packaging (unopened) within 30 days from the date of receipt of your items (see Terms & Conditions, Chapter 7)

Halen 7 loyaliteitspunten (€ 0,21)

Met het loyaliteitsprogramma van Beauty Coiffure verdient u punten voor elke euro die u uitgeeft. Deze punten worden verzameld terwijl u winkelt en kunnen eenvoudig worden omgezet in kortingsbonnen vanuit uw account. Gebruik ze wanneer u maar wilt om nog meer te besparen op uw volgende bestellingen!
Détacheur de teinture BeautyLash 50 ml Niet meer bang zijn voor het kleuren met de BeautyLash ontwikkelaar die voorzichtig kleurvlekken verwijdert. Ben je per ongeluk bevlekt? Maak je geen zorgen meer, de BeautyLash Tint Remover is er om ze voorzichtig te verwijderen. Dankzij de zachte formule kan het worden aangebracht op het gevoelige gebied rond de ogen. Het is dus mogelijk om vlekken op de bovenste of onderste oogleden te verwijderen. Toepassing : Zachtjes wrijven met een met vloeistof doordrenkt watje direct na het kleuren. Hoe eerder de vlek wordt behandeld, hoe gemakkelijker deze kan worden verwijderd. Inhoud : 50 ml
Détacheur de teinture BeautyLash 50 ml

Niet meer bang zijn voor het kleuren met de BeautyLash ontwikkelaar die voorzichtig kleurvlekken verwijdert. Ben je per ongeluk bevlekt? Maak je geen zorgen meer, de BeautyLash Tint Remover is er om ze voorzichtig te verwijderen.

Dankzij de zachte formule kan het worden aangebracht op het gevoelige gebied rond de ogen. Het is dus mogelijk om vlekken op de bovenste of onderste oogleden te verwijderen.

Toepassing : Zachtjes wrijven met een met vloeistof doordrenkt watje direct na het kleuren. Hoe eerder de vlek wordt behandeld, hoe gemakkelijker deze kan worden verwijderd.

Inhoud : 50 ml
BEAUTYLASH - GW Cosmetics Gmbh - Achauerstrasse 49a, 2333 Leopoldsdorf, Oostenrijk - Leopoldsdorf - office@gwcosmetics.at - sales.refectocil@gwcosmetics.at
  • Soort make-up - Wenkbrauwen
  • Ogen - Kleuring en techniek
  • Wenkbrauwen - Kleuring en techniek
Gemiddelde cijfer

4.8 /5

4.8 / 5 (4 avis)

4 beoordelingen in totaal

avis verifies
X
5 /5

Anonymous A. the 24/07/2022

Nickel pour enlever les taches

Did you find this helpful? Yes 0 No 0

avis verifies
X
5 /5

Véronique S. the 24/07/2022

Nickel pour enlever les taches

Did you find this helpful? Yes 0 No 0

avis verifies
X
4 /5

Anonymous A. the 23/07/2022

Pas encore essayé

Did you find this helpful? Yes 0 No 0

avis verifies
X
4 /5

Michelle M. the 23/07/2022

Pas encore essayé

Did you find this helpful? Yes 0 No 0

avis verifies
X
5 /5

Anonymous A. the 06/07/2022

Pas encore utilisé

Did you find this helpful? Yes 0 No 0

avis verifies
×

Verfverwijderaar BeautyLash 50 ML

€ 7,96 € 7,56
U zult ook leuk vinden