Cire d'épilation liposoluble titanium pink Xanitalia 75ML
Cire d'épilation liposoluble titanium pink Xanitalia 75ML
Cire d'épilation liposoluble titanium pink Xanitalia 75ML

Xanitalia

Ontharingswas op basis van liposolubiele titaniumroze Xanitalia 75ML

4 / 5 (1 avis)

Availability: In Stock

2,61 €
€ 3,08
- 15%
Pay in 4X interest-free for purchases from 30€ to 2 000€ with PayPal Pay Later
Fast delivery 24h/48h (Details)

Tevreden of geld terug
You have the option to return all the products you are not satisfied in perfect condition (unused product) and in its original packaging (unopened) within 30 days from the date of receipt of your items (see Terms & Conditions, Chapter 7)

Halen 2 loyaliteitspunten (€ 0,06)

Met het loyaliteitsprogramma van Beauty Coiffure verdient u punten voor elke euro die u uitgeeft. Deze punten worden verzameld terwijl u winkelt en kunnen eenvoudig worden omgezet in kortingsbonnen vanuit uw account. Gebruik ze wanneer u maar wilt om nog meer te besparen op uw volgende bestellingen!
Roze liposoluble ontharingswas met titaandioxide , voor alle lichaamsdelen op de gevoelige huid. De liposoluble ontharingswassen van Xanitalia blijven bij kamertemperatuur stevig en hebben een zeer laag smeltpunt, waardoor ze hun uitstekende ontharingseigenschappen behouden tijdens de verwerking. Te ontharen zone: lichaam Kleur: roze Soort was: liposoluble Toepassing : verwarm de was met een wasverwarmer. Breng een dun laagje aan op het te ontharen gebied. Strijk onmiddellijk uit met een houten spatel. Druk een strip op de was en wacht 10 tot 20 seconden zodat de was goed aan de strip hecht. Inhoud : 1 x 75ml

Roze liposoluble ontharingswas met titaandioxide, voor alle lichaamsdelen op de gevoelige huid.

De liposoluble ontharingswassen van Xanitalia blijven bij kamertemperatuur stevig en hebben een zeer laag smeltpunt, waardoor ze hun uitstekende ontharingseigenschappen behouden tijdens de verwerking.

  • Te ontharen zone: lichaam
  • Kleur: roze
  • Soort was: liposoluble


Toepassing: verwarm de was met een wasverwarmer. Breng een dun laagje aan op het te ontharen gebied. Strijk onmiddellijk uit met een houten spatel. Druk een strip op de was en wacht 10 tot 20 seconden zodat de was goed aan de strip hecht.

Inhoud: 1 x 75ml

  • Soorten ontharingsproducten - Zegelwas
  • Gebruik van was - Met band (wegwerpbaar)
  • Inhoud was - 75 ml 75 milliliter
  • Ontharingszone - Lichaam
  • Kleur was - Roos
Gemiddelde cijfer

4 /5

4 / 5 (1 avis)

1 beoordelingen in totaal

avis verifies
X
4 /5

Sylvie B. the 02/08/2024

Pas encore utilisé, je pensais qui avais le rouleau

Did you find this helpful? Yes 0 No 0

avis verifies
×

Ontharingswas op basis van liposolubiele titaniumroze Xanitalia 75ML

€ 3,08 € 2,61
U zult ook leuk vinden