Spray Effet Plage Stylesign Sea Salt Spray Goldwell 200ml

Goldwell

Spray Effet Plage Stylesign Sea Salt Spray Goldwell 200ml

5 / 5 (1 avis)

Availability: In Stock

16,20 €
€ 20,24
- 20%
Pay in 4X interest-free for purchases from 30€ to 2 000€ with PayPal Pay Later
Fast delivery 24h/48h (Details)

Tevreden of geld terug
You have the option to return all the products you are not satisfied in perfect condition (unused product) and in its original packaging (unopened) within 30 days from the date of receipt of your items (see Terms & Conditions, Chapter 7)

Halen 16 loyaliteitspunten (€ 0,48)

Met het loyaliteitsprogramma van Beauty Coiffure verdient u punten voor elke euro die u uitgeeft. Deze punten worden verzameld terwijl u winkelt en kunnen eenvoudig worden omgezet in kortingsbonnen vanuit uw account. Gebruik ze wanneer u maar wilt om nog meer te besparen op uw volgende bestellingen!
Spray Effet Plage Stylesign Sea Salt Spray Goldwell 200ml Creëer een zomerse, warrige look met de Spray Effet Plage Stylesign Sea Salt van Goldwell. Deze texturerende spray op basis van zeezout zorgt direct voor golvend haar met volume, terwijl het vocht vasthoudt voor een perfect imperfecte stijl die doet denken aan een dagje op het strand. Geschikt voor alle haartypes, brengt het een vleugje vakantie in elk seizoen. Creëert warrig haar Voegt volume en natuurlijke golven toe Houdt vocht vast voor een authentieke strandlook Ideaal voor alle haartypes Toepassing: Spray op vochtig of droog haar. Vorm met de vingers voor een natuurlijk strandeffect. Laat aan de lucht drogen of föhn met een diffuser voor meer volume. Inhoud: 200ml

Spray Effet Plage Stylesign Sea Salt Spray Goldwell 200ml

Creëer een zomerse, warrige look met de Spray Effet Plage Stylesign Sea Salt van Goldwell. Deze texturerende spray op basis van zeezout zorgt direct voor golvend haar met volume, terwijl het vocht vasthoudt voor een perfect imperfecte stijl die doet denken aan een dagje op het strand. Geschikt voor alle haartypes, brengt het een vleugje vakantie in elk seizoen.

  • Creëert warrig haar
  • Voegt volume en natuurlijke golven toe
  • Houdt vocht vast voor een authentieke strandlook
  • Ideaal voor alle haartypes


Toepassing: Spray op vochtig of droog haar. Vorm met de vingers voor een natuurlijk strandeffect. Laat aan de lucht drogen of föhn met een diffuser voor meer volume.

Inhoud: 200ml

Composition : Water/Aqua/Eau, Sodium Chloride, Alcohol Denat., Propanediol, C12-13 Pareth-9, Polyquaternium-68, VP/VA Copolymer, Cetrimonium Chloride, Citric Acid, Sea Salt/Maris Sal/Sel marin, Caprylic/ Capric Triglyceride, Himanthalia Elongata Extract, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Fragrance/Parfum.

  • Soort producten - Haarstylingproduct
  • Le texte doit être traduit de Français à Néerlandais. - Klassiek
  • Haartype - Alle haartypes
  • Soorten haarverzorgingsproducten - Haarstylingproduct
  • Soorten stylingproducten - Spray
  • Bevestiging - Sterk
  • Actie van de stylingproduct - Textureren
Gemiddelde cijfer

5 /5

5 / 5 (1 avis)

1 beoordelingen in totaal

avis verifies
X
5 /5

Joëlle D. the 24/11/2024

Odeur agréable et permet de donner du volume en légèreté.

Did you find this helpful? Yes 0 No 0

avis verifies
×

Spray Effet Plage Stylesign Sea Salt Spray Goldwell 200ml

€ 20,24 € 16,20
U zult ook leuk vinden