Beschermend additief GKhair 240 ml

Global Keratin

Beschermmiddel GKhair 240 ML

Availability: In Stock

104,00 €
€ 130,00
- 20%
Pay in 4X interest-free for purchases from 30€ to 2 000€ with PayPal Pay Later
Fast delivery 24h/48h (Details)

Tevreden of geld terug
You have the option to return all the products you are not satisfied in perfect condition (unused product) and in its original packaging (unopened) within 30 days from the date of receipt of your items (see Terms & Conditions, Chapter 7)

Halen 104 loyaliteitspunten (€ 3,12)

Met het loyaliteitsprogramma van Beauty Coiffure verdient u punten voor elke euro die u uitgeeft. Deze punten worden verzameld terwijl u winkelt en kunnen eenvoudig worden omgezet in kortingsbonnen vanuit uw account. Gebruik ze wanneer u maar wilt om nog meer te besparen op uw volgende bestellingen!
Gkhair Shield-additief dat wordt toegevoegd aan mengsels en preparaten die worden gebruikt in kapsalons Shield-additief biedt een extra verdediging om de haarvezel voor te bereiden en te beschermen tijdens het aanbrengen van chemische behandelingen. Het versterkt de professionele diensten van Gkhair door nieuwe bruggen te creëren in het hart van de haarcortex, terwijl het de natuurlijke structuur beschermt. Shield-additief stelt kappers in staat om veilig alle chemische behandelingen uit te voeren op alle haartypes. Geen breuk of extreem gevoelige haren meer tijdens het bleken of highlights, Shield-additief herstelt de gezondheid van het haar met een optimaal resultaat. Shield-additief is verrijkt met juvexin met anti-verouderingseigenschappen. Inhoud: 240 ML Gebruiksaanwijzing:

Gkhair Shield-additief dat wordt toegevoegd aan mengsels en preparaten die worden gebruikt in kapsalons
Shield-additief biedt een extra verdediging om de haarvezel voor te bereiden en te beschermen tijdens het aanbrengen van chemische behandelingen.
Het versterkt de professionele diensten van Gkhair door nieuwe bruggen te creëren in het hart van de haarcortex, terwijl het de natuurlijke structuur beschermt.

  • Shield-additief stelt kappers in staat om veilig alle chemische behandelingen uit te voeren op alle haartypes.
  • Geen breuk of extreem gevoelige haren meer tijdens het bleken of highlights, Shield-additief herstelt de gezondheid van het haar met een optimaal resultaat.
  • Shield-additief is verrijkt met juvexin met anti-verouderingseigenschappen.


Inhoud:
240 ML

Gebruiksaanwijzing:

Global Kératin, het zeer luxe merk voor Braziliaanse keratinebehandelingen en Formohl-vrije verzorgingsproducten
  • Inhoud - 240 ml betekent 240 milliliter.
  • Soorten haarverzorgingsproducten - Technisch product
  • Soorten technische producten - Haarbescherming

Beschermmiddel GKhair 240 ML

€ 130,00 € 104,00