Hydraterende crème Aqua Bomb Belif 50ml

Belif

Hydraterende crème Aqua Bomb Belif 50ml

Availability: Out of stock

€ 35,99
Pay in 4X interest-free for purchases from 30€ to 2 000€ with PayPal Pay Later

Tevreden of geld terug
You have the option to return all the products you are not satisfied in perfect condition (unused product) and in its original packaging (unopened) within 30 days from the date of receipt of your items (see Terms & Conditions, Chapter 7)

Halen 35 loyaliteitspunten (€ 1,05)

Met het loyaliteitsprogramma van Beauty Coiffure verdient u punten voor elke euro die u uitgeeft. Deze punten worden verzameld terwijl u winkelt en kunnen eenvoudig worden omgezet in kortingsbonnen vanuit uw account. Gebruik ze wanneer u maar wilt om nog meer te besparen op uw volgende bestellingen!
Hydraterende Crème Aqua Bomb Belif 50ml De True Cream Aqua Bomb is een lichte en verfrissende crème die is ontworpen om intense hydratatie te bieden. Het is ideaal voor gemengde tot vette, gedehydrateerde huidtypes, het verbetert de textuur en laat de huid stralender en meer in balans achter. Een van de belangrijkste ingrediënten is alchemilla, die helpt om de huid te kalmeren, evenals panthenol en squalaan, krachtige hydrators die helpen de huidbarrière te stabiliseren en de huid te beschermen tegen vrije radicalen. Belif gebruikt een unieke combinatie van natuurlijke ingrediënten en geavanceerde technologie om de huid te revitaliseren en een frisse, zichtbaar vollere uitstraling te geven. De geltextuur van deze crème is zeer licht, waardoor deze perfect is voor dagelijks gebruik en in elk seizoen. Het wordt snel opgenomen en laat de huid zacht en gehydrateerd achter zonder een vette of plakkerige gevoel. Het biedt onmiddellijk een zeer aangenaam gevoel van frisheid en hydratatie. Intense hydratatie Lichte en verfrissende geltextuur Perfect voor gemengde tot vette huid Snelle absorptie, zonder vette finish Natuurlijke en geavanceerde ingrediënten Toepassing : Breng een geschikte hoeveelheid crème aan op een schone huid van gezicht en hals, 's ochtends en 's avonds, en masseer zachtjes om in te laten trekken. Inhoud : 50 ml

Hydraterende Crème Aqua Bomb Belif 50ml

De True Cream Aqua Bomb is een lichte en verfrissende crème die is ontworpen om intense hydratatie te bieden. Het is ideaal voor gemengde tot vette, gedehydrateerde huidtypes, het verbetert de textuur en laat de huid stralender en meer in balans achter. Een van de belangrijkste ingrediënten is alchemilla, die helpt om de huid te kalmeren, evenals panthenol en squalaan, krachtige hydrators die helpen de huidbarrière te stabiliseren en de huid te beschermen tegen vrije radicalen. Belif gebruikt een unieke combinatie van natuurlijke ingrediënten en geavanceerde technologie om de huid te revitaliseren en een frisse, zichtbaar vollere uitstraling te geven. De geltextuur van deze crème is zeer licht, waardoor deze perfect is voor dagelijks gebruik en in elk seizoen. Het wordt snel opgenomen en laat de huid zacht en gehydrateerd achter zonder een vette of plakkerige gevoel. Het biedt onmiddellijk een zeer aangenaam gevoel van frisheid en hydratatie.

  • Intense hydratatie
  • Lichte en verfrissende geltextuur
  • Perfect voor gemengde tot vette huid
  • Snelle absorptie, zonder vette finish
  • Natuurlijke en geavanceerde ingrediënten


Toepassing : Breng een geschikte hoeveelheid crème aan op een schone huid van gezicht en hals, 's ochtends en 's avonds, en masseer zachtjes om in te laten trekken.

Inhoud : 50 ml

Composition : Water/Aqua, Dipropylene Glycol, Glycerin, Methyl Trimethicone, Alcohol Denat., Dimethicone, Cyclopentasiloxane , 1,2-Hexanediol, Caprylic/Capric Triglyceride, PEG/PPG/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Eucalyptus Globulus Leaf Extract*, Mentha Rotundifolia Leaf Extract*, Rosa Canina Fruit Extract*, Melissa Officinalis Flower/Leaf/Stem Water*, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Water*, Thymus Vulgaris (Thyme) Leaf Extract*, Solidago Virgaurea (Goldenrod) Extract, Sodium Hyaluronate, Niacinamide, Polymethylsilsesquioxane, Panthenol, PEG-150, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Phenyl Trimethicone, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Carbomer, Tromethamine, Squalane, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Dimethiconol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, C14-22 Alcohols, Polysorbate 60, Butylene glycol, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Malachite Extract, Triethylhexanoin, Trisodium EDTA, Arachidyl Glucoside, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Hydrogenated Lecithin, Sorbitan Isostearate, Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Ceramide NP, Cholesterol, PEG-100 Stearate, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil+, Citrus Aurantifolia (Lime) Oil+, Pelargonium Graveolens Flower Oil+, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil+, Citral, Citronellol, Limonene, Geraniol, Linalool.*: belif original formula TM+: Fragrances of botanical origin

  • Type de produits Black Friday - Gezichtsbehandelingen
  • Soort producten - Gezichts- en lichaamsverzorging
  • Type gezichtsverzorging - Dagcrème
  • Huidtype - Alle huidtypes
  • Behoeften - Hydraterend & voedend
  • Textuur - Room

Hydraterende crème Aqua Bomb Belif 50ml

€ 35,99