Coffret Hydralift Derm Acte
Coffret Hydralift Derm Acte
Coffret Hydralift Derm Acte

Coffret Hydralift Derm Acte

Availability: In Stock

70,11 €
€ 73,80
- 5%
Pay in 4X interest-free for purchases from 30€ to 2 000€ with PayPal Pay Later
Delivered tomorrow (Details)

Question icon
Question about the product? Our assistant is here to help you!
Tevreden of geld terug
You have the option to return all the products you are not satisfied in perfect condition (unused product) and in its original packaging (unopened) within 30 days from the date of receipt of your items (see Terms & Conditions, Chapter 7)

Halen 70 loyaliteitspunten (€ 2,10)

Met het loyaliteitsprogramma van Beauty Coiffure verdient u punten voor elke euro die u uitgeeft. Deze punten worden verzameld terwijl u winkelt en kunnen eenvoudig worden omgezet in kortingsbonnen vanuit uw account. Gebruik ze wanneer u maar wilt om nog meer te besparen op uw volgende bestellingen!
Hydralift Set Derm Acte - Académie Scientifique de Beauté - 2 Stuks Ontdek de Hydralift Set van Derm Acte, bestaande uit een Intensieve Hydratatie Serum 4D en een Multi-Correctie Anti-Aging Crème. Dit duo is ideaal voor huiden die op zoek zijn naar stevigheid, hydratatie en intensieve correctie van tekenen van veroudering. Dermatologisch getest, biedt deze set een multidimensionale oplossing voor de behoeften van uw huid. Intensieve Hydratatie Serum 4D met hoge concentratie hyaluronzuur Multi-Correctie Anti-Aging Crème voor stevigheid en rimpelcorrectie Ideaal als nazorg na filler-injecties, radiofrequentie, LED Geschikt voor huiden die gebrek hebben aan glans en soepelheid Toepassing : Breng het serum aan op een schone huid, gevolgd door de crème voor een versterkte werking. Geschikt voor dagelijks gebruik. Inhoud : 30 ml (Serum) en 50 ml (Crème)

Hydralift Set Derm Acte - Académie Scientifique de Beauté - 2 Stuks

Ontdek de Hydralift Set van Derm Acte, bestaande uit een Intensieve Hydratatie Serum 4D en een Multi-Correctie Anti-Aging Crème. Dit duo is ideaal voor huiden die op zoek zijn naar stevigheid, hydratatie en intensieve correctie van tekenen van veroudering. Dermatologisch getest, biedt deze set een multidimensionale oplossing voor de behoeften van uw huid.

  • Intensieve Hydratatie Serum 4D met hoge concentratie hyaluronzuur
  • Multi-Correctie Anti-Aging Crème voor stevigheid en rimpelcorrectie
  • Ideaal als nazorg na filler-injecties, radiofrequentie, LED
  • Geschikt voor huiden die gebrek hebben aan glans en soepelheid


Toepassing : Breng het serum aan op een schone huid, gevolgd door de crème voor een versterkte werking. Geschikt voor dagelijks gebruik.

Inhoud : 30 ml (Serum) en 50 ml (Crème)

Coffret Hydralift Derm Acte

€ 73,80 € 70,11
U zult ook leuk vinden