Cleaner All In One Prep + Clean Andreia 100ml Ontdek de Cleaner All In One Prep + Clean Andreia 100ml , essentieel voor de perfecte voorbereiding en reiniging van uw nagels. Deze reinigingsvloeistof is geformuleerd om een onberispelijke netheid te bieden. Reinigt en bereidt de nagels voor Geformuleerd voor effectief gebruik op natuurlijke nagels Toepassing : Na de voorbereiding van de natuurlijke nagels, doordrenk een watje met CLEANER ALL IN ONE PREP + CLEAN en reinig voorzichtig elke nagel. Inhoud : 100ml
Cleaner All In One Prep + Clean Andreia 100ml
Ontdek de Cleaner All In One Prep + Clean Andreia 100ml, essentieel voor de perfecte voorbereiding en reiniging van uw nagels. Deze reinigingsvloeistof is geformuleerd om een onberispelijke netheid te bieden.
- Reinigt en bereidt de nagels voor
- Geformuleerd voor effectief gebruik op natuurlijke nagels
Toepassing : Na de voorbereiding van de natuurlijke nagels, doordrenk een watje met CLEANER ALL IN ONE PREP + CLEAN en reinig voorzichtig elke nagel.
Inhoud : 100ml
Composition : ISOPROPYL ALCOHOL, METHYLAL.
-
Type de produits Black Friday - Nagellak, Permanente nagellak
-
Soort producten - Manicure
-
Soorten nagelproducten - Dissolvant & Remover
U zult ook leuk vinden
-20%
-30%
-30%
-27%
-10%
-10%
-10%
-10%
-10%
-10%
-10%
-10%
-10%
-10%
-10%
-10%
-10%
-10%
-10%
-10%