Kleurfixator Elumen lock kleurfixer Goldwell 250 ml
5/5(2 avis)
Kleurfixeerder Elumen Lock kleurfixatie Goldwell 250ml Behoud de glans van je haarkleur met Elumen Lock van Goldwell. Deze specifieke kleurfixeerder van 250 ml sluit de kleur af voor langdurige resultaten en voorkomt kleurverlies bij het wassen. Sluit en intensiveert de kleur na het kleuren Vermindert kleurverlies bij het wassen Zorgt voor een verhoogde kleurvastheid Optimale hoeveelheid voor meerdere toepassingen Gebruik: Aanbrengen op handdoekdroog haar na het kleuren met Elumen, 5 minuten laten inwerken en daarna uitspoelen voor een perfecte afwerking en langdurige kleur. Inhoud: 250ml
Behoud de glans van je haarkleur met Elumen Lock van Goldwell. Deze specifieke kleurfixeerder van 250 ml sluit de kleur af voor langdurige resultaten en voorkomt kleurverlies bij het wassen.
Sluit en intensiveert de kleur na het kleuren
Vermindert kleurverlies bij het wassen
Zorgt voor een verhoogde kleurvastheid
Optimale hoeveelheid voor meerdere toepassingen
Gebruik: Aanbrengen op handdoekdroog haar na het kleuren met Elumen, 5 minuten laten inwerken en daarna uitspoelen voor een perfecte afwerking en langdurige kleur.
Toepassing - Protocole d’application réservé aux professionnels du secteur de la beauté (*) (*) en raison de substances contenues dans le produit (Règlement européen n°1223/2009).
Gemiddelde cijfer
5 /5
5/5(2 avis)
2 beoordelingen in totaal
X
5
/5
Valérie B.
the 21/04/2025
Impeccable pour fixer après la couleur de la même gamme.
Produit non moussant.
Ne lave pas mais scelle la couleur.