
Kleur The Couleur zonder ammoniak 6.66 donkerblond dieprood Duxelle
De permanente kleurcrème zonder ammoniak The Couleur is geformuleerd met Aloe Vera, zorgvuldig geselecteerd vanwege zijn hydraterende eigenschappen en zijn vermogen om maximale glans te geven. Net zo effectief als een klassieke kleuring, zorgt het voor tot 100% dekking van grijs haar en maakt het ook ton-sur-ton kleuringen mogelijk (70% dekking). Het extraatje? Een aangename textuur om aan te brengen en een meer respectvolle samenstelling (zonder PPD, zonder resorcinol, zonder parabenen, zonder paraffineolie).
The Couleur zonder ammoniak biedt:
- tot 3 tinten oplichting
- gebruik in een mengverhouding 1+1
- 6 basistinten
- 45 tinten in totaal
- Van 0% tot 30% grijs haar: 3/4 reflecterende tinten + 1/4 natuurlijke basistinten
- Van 30% tot 50% grijs haar: 1/2 reflecterende tinten + 1/2 natuurlijke basistinten
- 50% en meer: 1/2 reflecterende tinten + 1/2 super basistinten
Grijs haar is weerbarstig en pakt niet goed? In sommige gevallen, met minder dan 50% grijs haar, wordt het gebruik van super basistinten voor een betere dekking ten zeerste aanbevolen! In het geval van fijn haar, kies een super basistint die 1 tint donkerder is.
Toepassing:
- Breng het mengsel met een kwast aan op droog, ongewassen haar, volgens uw gebruikelijke techniek.
- Laat 30 tot 35 minuten intrekken na het aanbrengen op de aanzet (speciaal voor blondines: inwerktijd van 50 minuten). In sommige gevallen van een hoog percentage grijze haren kan de inwerktijd met 10 minuten worden verlengd zonder problemen.
- Aan het einde van de inwerktijd, goed emulgeren met wat lauw water en uitspoelen. Gebruik na het kleuren een speciale shampoo en spoel uit totdat het water helder is.
Inhoud: 100 ml
- Formulering en fabricage - Gemaakt in Frankrijk, Zonder ammoniak
- Soorten haarverzorgingsproducten - Kleuring
- Soort kleuring - Oxidatiekleuring
- Kleurbehandeling - Permanente betekent "blijvend" in het Nederlands.
- Hoogte van je toon. - 6 - Donkerblond
- Belangrijkste kleurreflectie - 6 - Warm rode reflectie
- Secundaire kleuring van reflectie - 6 - Warm rood reflectie
- Toepassing - Protocole d’application réservé aux professionnels du secteur de la beauté (*) (*) en raison de substances contenues dans le produit (Règlement européen n°1223/2009).
Customer reviews
Anonymous A. the 19/12/2022
Ras bonne couleur
Laura P. the 19/12/2022
Ras bonne couleur
Anonymous A. the 07/06/2022
Parfait
Allison A. the 07/06/2022
Parfait
Valérie T. the 13/04/2022
très bonne couleur, bonne tenue et bonne consistance. Aucune odeur, donc très agréable. Je recommande.