Hoge viscositeit bouwgel Soft Pink Andreia 44Gr
Ontdek de Hoge viscositeit bouwgel Soft Pink van Andreia. Deze 2-in-1 gel, zonder warmtegevoel en zonder zuren, biedt een uitzonderlijke duurzaamheid en een perfecte zelfnivellering. Met zijn dikke textuur is hij ideaal voor het maken van extensies in alle formaten, zelfs de meest gedurfde. Uitharding onder LED en UV, hij is compatibel met andere viscositeiten van gel.
- 2-in-1 hoge viscositeit gel
- Extreme weerstand en zelfnivellerend
- Dikke textuur, ideaal voor extensies
- Geen warmtegevoel en zonder zuren
- Compatibel met LED en UV
Toepassing : Desinfecteer de handen. Vijl de nagel en maak deze schoon. Breng de primer aan en laat drogen. Breng een laag gel als basis aan, katalyseer en verwijder de plakkerige laag. Werk de constructie af met een vijl of schuurmachine. Eindig met een top coat.
Inhoud : 44 Gr.
Composition : URETHANE ACRYLATE, BISPHENOL A EPOXY DIMETHACRYLATE, BIS (GLYCERYL DIMETHACRYLATE) PYROMELLITATE, TRIETHYLENE GLYCOL DIMETHACRYLATE, ETHYL (2,4,6-TRIMETHYLBENZOYL) PHENYLPHOSPHINATE, ISOBORNYL METHACRYLATE, P-HYDROXYANISOLE, BHT, CI 60725.
-
Type de produits Black Friday - Gels
-
Soort producten - Manicure
-
Soorten nagelproducten - Gel
-
Kleuren & nuances voor nagels - Roos
-
Outfit - Jusqu'à 5 weken
-
Type van gels - UV-gel en constructiegel
-
Toepassing - Protocole d’application réservé aux professionnels du secteur de la beauté (*) (*) en raison de substances contenues dans le produit (Règlement européen n°1223/2009).
-
Categorie - Nagels