Bouwgel hoge viscositeit Soft Pink Andreia 22Gr
Probeer de 2-in-1 bouwgel met hoge viscositeit, Soft Pink van Andreia. Ontworpen zonder zuren en zonder een warmtesensatie te veroorzaken, is deze gel uitzonderlijk duurzaam en zelfnivellerend, ideaal om als basis en voor de bouw te gebruiken. De dikke textuur maakt het mogelijk om veel verschillende vormen van verlengingen te creëren. Dit product is compatibel met LED- en UV-verlichtingssystemen.
- Bouwgel Soft Pink met hoge viscositeit
- Gebruik als basis en voor de bouw
- Zonder zuren, geen warmtesensatie
- Ideaal voor een verscheidenheid aan vormen van verlengingen
- Compatibel met LED en UV
Toepassing : Na het voorbereiden van de nagel, breng de PRIMER aan, gebruik een laag gel voor de basis en katalyseer. Breng vervolgens de gel voor de bouw aan, katalyseer, en eindig met de TOP COAT.
Inhoud : 22Gr.
Composition : URETHANE ACRYLATE, BISPHENOL A EPOXY DIMETHACRYLATE, BIS (GLYCERYL DIMETHACRYLATE) PYROMELLITATE, TRIETHYLENE GLYCOL DIMETHACRYLATE, ETHYL (2,4,6-TRIMETHYLBENZOYL) PHENYLPHOSPHINATE, ISOBORNYL METHACRYLATE, P-HYDROXYANISOLE, BHT, CI 60725.
-
Type de produits Black Friday - Gels
-
Soort producten - Manicure
-
Soorten nagelproducten - Gel
-
Kleuren & nuances voor nagels - Roos
-
Outfit - Jusqu'à 5 weken
-
Type van gels - UV-gel en constructiegel
-
Toepassing - Protocole d’application réservé aux professionnels du secteur de la beauté (*) (*) en raison de substances contenues dans le produit (Règlement européen n°1223/2009).
-
Categorie - Nagels