
Rubber base porselein Beauty Nails 8ML
De Rubber Base van Beauty Nails is een flexibele basis die perfect past bij de natuurlijke nagel voor maximale hechting van uw gels op natuurlijke nagels. Deze universele basis kan worden gebruikt voor permanente nagellak, gels of acrylgel en kan zelfs dienen als mini-verlenging en als lijm voor Soft Gel Tips of decoraties.
De Rubber Base corrigeert onvolkomenheden, de apex en de lengte van de nagels, en biedt een gevarieerde toepassing in dunne of dikke lagen. Zelfnivellerend en medium viskeus, deze basis loopt niet in de nagelriemen en verhardt de nagels dagelijks. Het kan worden aangebracht zonder vijlen, waardoor deze basis onmisbaar is voor alle nageltechnici.
Deze basis is ontworpen om zwakke, dunne, fragiele en gespleten nagels te versterken, en biedt een onfeilbare hechting voor moeilijke nagels. De aanwezigheid van een primer in de formule maakt de toepassing van deze basis gemakkelijker en handiger. De Rubber Base Clear is afweekbaar, waardoor het product gemakkelijk kan worden verwijderd met de Clip Removals en de Solution voor het oplossen.
- Superieure hechting voor langdurige slijtage
- Geschikt voor broze nagels
- Alternatief voor traditionele nagellak
- De Rubber Base van Beauty Nails is gemakkelijk aan te brengen en biedt een gladde, glanzende afwerking. Het is geschikt voor alle soorten nagels, zowel natuurlijke als kunstnagels. Deze basis kan op zichzelf worden gebruikt voor een natuurlijk effect of als basis voor een meer verfijnde manicure.
Toepassing :
- Voorbereiden van natuurlijke nagels.
- Reinig de nagel met de Wonderlack Ontvetter.
- Niet-zure Primer Ultra Bond (optioneel).
- 1 laag Rubber Base Wonderlack, uitharden gedurende 60s.
- 2 lagen Kleur Wonderlack, uitharden van 30s tot 60s per laag.
- 1 laag Top Coat Gloss Finish No Wipe Wonderlack, uitharden gedurende 60s
Inhoud : 8ml
Composition : Dipentaerythrityl Hexaacrylate, Hydroxypropyl Methacrylate, Hema, IsobornylAcrylate, Dimethylacrylamide, Acrylic Acid, Bis(Methacryloyloxyethyl) Phosphate, Di-HemaTrimethylhexyl Dicarbamate, Trimethylbenzoyl Diphenylphosphine Oxide, Butyl Acetate, EthylAcetate, Isopropyl Alcohol, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, CI 60725.
- Soorten nagelproducten - Gel