Mousse volume Volume Artist(e) Eugène Perma 200ML
Mousse volume Volume Artist(e) Eugène Perma 200ML
Mousse volumizer Volume Artist(e) Eugène Perma 200ML
Mousse volumizer Volume Artist(e) Eugène Perma 200ML

Eugène Perma

Mousse volumizer Volume Artist(e) Eugène Perma 200ML

3.8 / 5 (8 avis)

Availability: In Stock

13,80 €
€ 17,26
- 20%
Pay in 4X interest-free for purchases from 30€ to 2 000€ with PayPal Pay Later
Delivered tomorrow (Details)

Tevreden of geld terug
You have the option to return all the products you are not satisfied in perfect condition (unused product) and in its original packaging (unopened) within 30 days from the date of receipt of your items (see Terms & Conditions, Chapter 7)

Halen 13 loyaliteitspunten (€ 0,39)

Met het loyaliteitsprogramma van Beauty Coiffure verdient u punten voor elke euro die u uitgeeft. Deze punten worden verzameld terwijl u winkelt en kunnen eenvoudig worden omgezet in kortingsbonnen vanuit uw account. Gebruik ze wanneer u maar wilt om nog meer te besparen op uw volgende bestellingen!
Volume Artist(e) Volumizing Mousse van Eugène Perma Volume Collection , voor fijn, dun en plat haar. De Volume Artist(e) mousse van Eugène Perma Professionnel is een volumiserende mousse geschikt voor fijn, kort tot half lang haar. Door het aanbrengen wordt volume en vorm aan het haar gegeven. Het laat geen residu achter en zorgt voor langdurige versteviging. Fijn, kort tot half lang haar Fixatieniveau: 3/6 Geeft volume Laat geen residu achter De stylingsproducten van Eugène Perma Artist(e) worden al meer dan 20 jaar erkend door professionals in salons. Elk product is ontwikkeld in samenwerking met kappers, om nauwkeurig te voldoen aan hun behoeften (textuur, effectiviteit, gebruiksgemak...). Ontwikkeld met kappers Veganistisch Toepassing : Schud de Volume mousse voor gebruik en spray op een kam. Gebruik 1 tot 2 nootjes product op het haar en verdeel met een kam over het hele haar. Style en föhn om volume te geven. Inhoud : 200 ml

Volume Artist(e) Volumizing Mousse van Eugène Perma Volume Collection, voor fijn, dun en plat haar.

De Volume Artist(e) mousse van Eugène Perma Professionnel is een volumiserende mousse geschikt voor fijn, kort tot half lang haar. Door het aanbrengen wordt volume en vorm aan het haar gegeven. Het laat geen residu achter en zorgt voor langdurige versteviging.

  • Fijn, kort tot half lang haar
  • Fixatieniveau: 3/6
  • Geeft volume
  • Laat geen residu achter
De stylingsproducten van Eugène Perma Artist(e) worden al meer dan 20 jaar erkend door professionals in salons. Elk product is ontwikkeld in samenwerking met kappers, om nauwkeurig te voldoen aan hun behoeften (textuur, effectiviteit, gebruiksgemak...).
  • Ontwikkeld met kappers
  • Veganistisch

Toepassing: Schud de Volume mousse voor gebruik en spray op een kam. Gebruik 1 tot 2 nootjes product op het haar en verdeel met een kam over het hele haar. Style en föhn om volume te geven.

Inhoud: 200 ml

  • Type de produits Black Friday - Haarstylingproducten
  • Soort producten - Haarstylingproduct
  • Le texte doit être traduit de Français à Néerlandais. - Klassiek
  • Formulering en fabricage - Veganisme
  • Haartype - Fijn haar
  • Soorten haarverzorgingsproducten - Haarstylingproduct
  • Soorten stylingproducten - Schuim
  • Bevestiging - Gemiddelde
  • Actie van de stylingproduct - Volumiser betekent "meer volume geven" in het Nederlands.
Gemiddelde cijfer

3.8 /5

3.8 / 5 (8 avis)

8 beoordelingen in totaal

avis verifies
X
1 /5

Catherine D. the 25/06/2025

Pas reçu

Did you find this helpful? Yes 0 No 0

avis verifies
X
4 /5

Josette R. the 28/02/2025

R.A.S

Did you find this helpful? Yes 0 No 0

avis verifies
X
5 /5

Christine R. the 19/12/2024

bonne tenue produit de qualité

Did you find this helpful? Yes 0 No 0

avis verifies
X
1 /5

Veronique A. the 19/04/2024

Aucun effet sur mes cheveux fins nul

Did you find this helpful? Yes 0 No 0

avis verifies
X
5 /5

Annick L. the 25/03/2024

Colis reçu rapidement merci

Did you find this helpful? Yes 0 No 0

avis verifies
×

Mousse volumizer Volume Artist(e) Eugène Perma 200ML

€ 17,26 € 13,80
U zult ook leuk vinden