Sérum versnellend haargroeimiddel Ricinus Arganicare 10 ml

Arganicare

Sérum versneller voor haargroei Ricinus Arganicare 10ml

5 / 5 (10 avis)

Availability: In Stock

3,26 €
€ 4,08
- 20%
Pay in 4X interest-free for purchases from 30€ to 2 000€ with PayPal Pay Later
Delivered tomorrow (Details)

Tevreden of geld terug
You have the option to return all the products you are not satisfied in perfect condition (unused product) and in its original packaging (unopened) within 30 days from the date of receipt of your items (see Terms & Conditions, Chapter 7)

Halen 3 loyaliteitspunten (€ 0,09)

Met het loyaliteitsprogramma van Beauty Coiffure verdient u punten voor elke euro die u uitgeeft. Deze punten worden verzameld terwijl u winkelt en kunnen eenvoudig worden omgezet in kortingsbonnen vanuit uw account. Gebruik ze wanneer u maar wilt om nog meer te besparen op uw volgende bestellingen!
Ricinus groeiversneller serum Arganicare reisformaat 10ml De beschermende serum van Arganicare met biologische Ricinusolie helpt om droog, broos en beschadigd haar te versterken en te herstellen. Hoog geconcentreerd met biologische Arganolie, beschermt het haar tegen alledaagse invloeden die de kwaliteit van het haar aantasten, zoals blootstelling aan licht, vervuiling, herhaalde kleuringen of frequent gebruik van de föhn. Ricinusolie, rijk aan vetzuren en omega 6 en 9, bevordert de haargroei, stimuleert de groei, versterkt en verdikt het haar. De combinatie van plantaardige oliën van argan en ricinus, samen met vitamines, wordt gemakkelijk geabsorbeerd en dringt diep door in de haarvezel, waardoor het haar zacht, glanzend en levendig wordt. Ideaal reisformaat. Perfect voor gekleurd haar of haar dat beschadigd is door stylingsproducten en warmteapparaten. Toepassing : Voor dagelijks gebruik, breng een kleine hoeveelheid serum aan op vochtig haar, föhn en style zoals gewenst. Voor een intensieve voedende behandeling, breng een royale hoeveelheid serum twee keer per week aan en laat het serum 30 minuten inwerken voordat u het uitspoelt met water. Inhoud : 10ml

Ricinus groeiversneller serum Arganicare reisformaat 10ml

De beschermende serum van Arganicare met biologische Ricinusolie helpt om droog, broos en beschadigd haar te versterken en te herstellen.
Hoog geconcentreerd met biologische Arganolie, beschermt het haar tegen alledaagse invloeden die de kwaliteit van het haar aantasten, zoals blootstelling aan licht, vervuiling, herhaalde kleuringen of frequent gebruik van de föhn.
Ricinusolie, rijk aan vetzuren en omega 6 en 9, bevordert de haargroei, stimuleert de groei, versterkt en verdikt het haar.
De combinatie van plantaardige oliën van argan en ricinus, samen met vitamines, wordt gemakkelijk geabsorbeerd en dringt diep door in de haarvezel, waardoor het haar zacht, glanzend en levendig wordt.

  • Ideaal reisformaat.
  • Perfect voor gekleurd haar of haar dat beschadigd is door stylingsproducten en warmteapparaten.


Toepassing:
Voor dagelijks gebruik, breng een kleine hoeveelheid serum aan op vochtig haar, föhn en style zoals gewenst.
Voor een intensieve voedende behandeling, breng een royale hoeveelheid serum twee keer per week aan en laat het serum 30 minuten inwerken voordat u het uitspoelt met water.

Inhoud: 10ml

  • Le texte doit être traduit de Français à Néerlandais. - Reis
  • Haartype - Alle haartypes
  • Actie van haarverzorging - De groei stimuleren
  • Soorten haarverzorgingsproducten - Haarverzorging
Gemiddelde cijfer

5 /5

5 / 5 (10 avis)

10 beoordelingen in totaal

avis verifies
X
5 /5

Isabelle S. the 26/10/2024

Bjr je le recommande il y a très peu mais un parfum magnifique et surtout les cheveux grandissent très très vite.

Did you find this helpful? Yes 0 No 0

avis verifies
X
5 /5

Glwadys F. the 17/05/2024

Super sérum

Did you find this helpful? Yes 0 No 0

avis verifies
X
5 /5

Francine S. the 30/03/2024

Très agréable.

Did you find this helpful? Yes 0 No 0

avis verifies
X
5 /5

Anonymous A. the 04/08/2023

Bon produit mais dommage qu il n est pas était conçu autrement avec une pipette par exemple

Did you find this helpful? Yes 0 No 0

avis verifies
X
5 /5

Alexandra L. the 04/08/2023

Bon produit mais dommage qu il n est pas était conçu autrement avec une pipette par exemple

Did you find this helpful? Yes 0 No 0

avis verifies
×

Sérum versneller voor haargroei Ricinus Arganicare 10ml

€ 4,08 € 3,26
U zult ook leuk vinden