Cilindrische schuurkop middelkorrel keramiek Andreia

Cilindrische schuurkop middelkorrel keramiek Andreia

Availability: In Stock

21,27 €
€ 22,39
- 5%
Pay in 4X interest-free for purchases from 30€ to 2 000€ with PayPal Pay Later
Delivered tomorrow (Details)

Question icon
Question about the product? Our assistant is here to help you!
Tevreden of geld terug
You have the option to return all the products you are not satisfied in perfect condition (unused product) and in its original packaging (unopened) within 30 days from the date of receipt of your items (see Terms & Conditions, Chapter 7)

Halen 21 loyaliteitspunten (€ 0,63)

Met het loyaliteitsprogramma van Beauty Coiffure verdient u punten voor elke euro die u uitgeeft. Deze punten worden verzameld terwijl u winkelt en kunnen eenvoudig worden omgezet in kortingsbonnen vanuit uw account. Gebruik ze wanneer u maar wilt om nog meer te besparen op uw volgende bestellingen!
Cylindrische schuurpunt medium korrel keramiek Andreia - 1 stuk De cilindrische schuurpunt met medium korrel in keramiek van Andreia is ontworpen voor een effectieve verwijdering van gel, acryl of dipping zonder de nagelriemen te beschadigen. Het ontwerp vermindert de warmtegevoelens en minimaliseert de stofaccumulatie, waardoor een comfortabelere en schonere schuurervaring wordt geboden. Keramische schuurpunt met medium korrel Compatibel met gel, acryl en dipping Verwarmt niet tijdens gebruik Beperkt de stofaccumulatie Toepassing: Gebruik deze punt om uw nagels te schuren tot de gewenste textuur zonder het risico de nagelriemen te beschadigen en met minimale warmtegevoelens. Inhoud: 1 stuk

Cylindrische schuurpunt medium korrel keramiek Andreia - 1 stuk

De cilindrische schuurpunt met medium korrel in keramiek van Andreia is ontworpen voor een effectieve verwijdering van gel, acryl of dipping zonder de nagelriemen te beschadigen. Het ontwerp vermindert de warmtegevoelens en minimaliseert de stofaccumulatie, waardoor een comfortabelere en schonere schuurervaring wordt geboden.

  • Keramische schuurpunt met medium korrel
  • Compatibel met gel, acryl en dipping
  • Verwarmt niet tijdens gebruik
  • Beperkt de stofaccumulatie


Toepassing: Gebruik deze punt om uw nagels te schuren tot de gewenste textuur zonder het risico de nagelriemen te beschadigen en met minimale warmtegevoelens.

Inhoud: 1 stuk

  • Type de produits Black Friday - Nagelsalon accessoires

  • Soort producten - Manicure

  • Soorten nagelproducten - Accessoire ongle

  • Soorten nagelaccessoires - Schuurmachine accessoire

  • Soorten schuurmachines - Fraises

Cilindrische schuurkop middelkorrel keramiek Andreia

€ 22,39 € 21,27
U zult ook leuk vinden