
more info
Professionele ronde borstel Evolution Plus Termix - Voor Dik en Moeilijk Haar - 12 mm Voor dik en weerbarstig haar is de professionele ronde borstel Evolution Plus Termix 12 mm de ideale oplossing. Ontworpen om de meest moeilijke lokken te temmen en glad te maken, is deze borstel voorzien van harde antistatische haren die het stylen vergemakkelijken terwijl ze glans en zachtheid toevoegen. De kleine diameter is perfect voor nauwkeurig stylen van kleine secties of het vormen van strakke krullen.
Kleine diameter van 12 mm voor nauwkeurig stylen
Harde antistatische haren speciaal ontworpen voor dik haar
Geavanceerd ontwerp met ruitvormige gaten
Antislip soft touch handvat voor optimale ergonomie
Rond borstel voor dik en moeilijk te stylen haar
2 jaar garantie voor duurzaamheid
Toepassing: Werk in kleine secties voor nauwkeurig stylen. Wikkel het haar rond de borstel en gebruik een föhn om de krul te fixeren voordat je hem laat afkoelen. Inhoud: 1 stuk.
Professionele ronde borstel Evolution Plus Termix - Voor Dik en Moeilijk Haar - 12 mm
Voor dik en weerbarstig haar is de professionele ronde borstel Evolution Plus Termix 12 mm de ideale oplossing. Ontworpen om de meest moeilijke lokken te temmen en glad te maken, is deze borstel voorzien van harde antistatische haren die het stylen vergemakkelijken terwijl ze glans en zachtheid toevoegen. De kleine diameter is perfect voor nauwkeurig stylen van kleine secties of het vormen van strakke krullen.
- Kleine diameter van 12 mm voor nauwkeurig stylen
- Harde antistatische haren speciaal ontworpen voor dik haar
- Geavanceerd ontwerp met ruitvormige gaten
- Antislip soft touch handvat voor optimale ergonomie
- Rond borstel voor dik en moeilijk te stylen haar
- 2 jaar garantie voor duurzaamheid
Toepassing: Werk in kleine secties voor nauwkeurig stylen. Wikkel het haar rond de borstel en gebruik een föhn om de krul te fixeren voordat je hem laat afkoelen.
Inhoud: 1 stuk.
- Soort producten - Borstel & kam
- Diameter borstel - 12 mm, , 12 millimètres
- Soorten kappersmaterialen - Borstel en kam
- Soorten borstels - Ronde borstel
- Vakken en specialisaties - Thermisch