
Vernis semi-permanent Luxury n°127 Fluffy Mollon Pro
Mollon Pro komt met een nieuwe collectie Nude and Pastel en biedt u 12 tinten aan, stuk voor stuk levendiger dan de andere, te vinden in de 4 ranges: klassiek, Luxury, Hybrid Shine, Monophase Cream.
De Luxury nagellak van Mollon Pro is de nieuwe technologische innovatie van semi-permanente nagellak. Een formule verrijkt met biotine en keratine verbetert aanzienlijk de conditie van de nagels, maakt ze harder, sterker en resistenter. De Luxury nagellak is ideaal voor gebeten nagels. De formule helpt om onregelmatigheden op de nagelplaat te voorkomen en schilfering door stoten of externe agressies te vermijden. De nagels zijn sterker, gezonder.
- Houdt tot 5 weken
- Een zeer flexibele formule die een gemakkelijke toepassing garandeert
- Extreme duurzaamheid
- Oneindige glans
- Een 3-stappen formule: basislaag, kleur en toplaag
Toepassing: Breng de kleur aan nadat u uw basislaag heeft uitgehard en afgeveegd met een droge katoenen doek. Voor een betere grip, breng ook de Base coat Luxury en de Top coat Luxury aan.
Inhoud: 8 ml
- Soorten nagelproducten - Semi-permanent betekent "semi-permanent" in het Nederlands.
- Kleuren & nuances voor nagels - Pastel betekent "pastelkleur" in het Nederlands., Violet
- Nagel effecten - Gelakt
- Outfit - Jusqu'à 5 weken
- Inhoud nagelsalon - 8 ml
- Toepassing - Protocole d’application réservé aux professionnels du secteur de la beauté (*) (*) en raison de substances contenues dans le produit (Règlement européen n°1223/2009).