
Kleuring Dia Light nr. 10.21 milkshake sorbet parelmoer L'Oréal Professionnel 50ML
L'Oréal Professionnel
Kleuring Dia Light nr. 10.21 milkshake sorbet iriserend, te gebruiken als glanslaag, voor het verlengen van de kleur, of om de haarkleur bij te werken tussen twee kappersbezoeken.
Dialight van L'Oréal Professionnel is een professionele semi-permanente ton-sur-ton kleuring in gel-crèmetextuur, speciaal ontwikkeld voor gekleurd en gevoelig haar. Formule zonder ammoniak, Dia Light van L'Oréal Professionnel zorgt voor gepersonaliseerde looks en laat blond haar stralen met vinylachtige glans dankzij de dubbele werking van neutralisatie en verzorging. Dia Light bevat zorgvuldig geselecteerde ingrediënten (met een zure pH-technologie) die het haar kleuren zonder het te beschadigen. Het haaroppervlak wordt gladgemaakt, waardoor de haarschacht de zonnestralen kan reflecteren voor extra glans en zachtheid.
- tot 2,5 tinten donkerder
- houdt 6 weken
- inwerktijd: van 5 tot 20 minuten (afhankelijk van de gekozen techniek)
- Kan gemengd worden met de clear om een nuance te verzachten en de kleur te personaliseren
Voor de Dia Light kleurlijn kiest L'Oréal Professionnel voor milieuvriendelijke verpakkingen en tubes die respectvoller zijn voor de planeet. Strak en overzichtelijk bevatten ze de belangrijkste informatie die de kapper nodig heeft om tijd te besparen in de salon. Ontdek de 6 families van Dia Light nuances:
- as/blauw
- bruin
- fundamenteel
- goud
- iriserend
- warm
Toepassing:
1) Voorbereiding: Meng 1 + 1.5: meng in een kom 1 tube kleurcrème van 50 ml met 75 ml Diactivateur (keuze van het volume van de oxidant afhankelijk van het gewenste resultaat).
2) Aanbrengen
Eenvoudige toepassing: op droog, ongewassen haar, breng de kleuring lok voor lok aan met een verfborstel. Laat 20 minuten inwerken. Emulgeer zachtjes en spoel uit met helder water. Eindig met een speciale post-kleuringsshampoo van L'Oréal Professionnel. Let op, als u dezelfde dag nog naar de kapper gaat, breng de kleuring dan aan op vochtig haar, handdoekdroog, en laat niet langer dan 20 minuten inwerken.
Technische toepassingen:
- Service French Balayage: Neutraliseer een lichte ontkleuring na een ontkleuringsbehandeling of geef een glans aan ontkleurde lokken zonder de natuurlijke basis te verlichten. Laat tussen de 5 en 10 minuten inwerken, afhankelijk van de gevoeligheid van het haar en het gewenste effect.
- Service Color Dégradé: Verdonker de uitgewassen lengtes en punten na het kleuren van de uitgroei: breng de gewenste oxidatiekleur aan bij de uitgroei. Verleng de lengtes en punten met de gewenste nuance. Breng het product aan wanneer er nog 20 minuten inwerktijd over is van de oxidatiekleuring die bij de uitgroei is aangebracht. Spoel het geheel uit.
- Gloss op natuurlijk haar: laat 20 minuten inwerken
- Kleur het haar en/of geef glans op de dag van een permanent of duurzame styling, alleen met Diactivateur 6V of 9V. Laat 10 minuten inwerken.
Inhoud: 50 ml
- Formulering en fabricage - Zonder ammoniak
- Soorten haarverzorgingsproducten - Kleuring
- Soort kleuring - Oxidatiekleuring
- Kleurbehandeling - Semi-permanente betekent "halfpermanent" in het Nederlands.
- Hoogte van je toon. - 10 - Zeer lichtblond
- Belangrijkste kleurreflectie - 2 - Koele iriserende reflectie
- Secundaire kleuring van reflectie - 1 - Koude asgrijze reflectie
- Toepassing - Protocole d’application réservé aux professionnels du secteur de la beauté (*) (*) en raison de substances contenues dans le produit (Règlement européen n°1223/2009).
Customer reviews
Angelique P. the 08/05/2025
Nickel
Anonymous A. the 02/05/2025
Parfaitement enlevé jaune pipi de mèches
Anonymous A. the 21/03/2025
Tres joli rendu sur un niveau 9 ou 10.
Ioana H. the 01/08/2024
très bon
Anonymous A. the 17/06/2024
C'est LA couleur que j'utilise à chaque fois.
Virginie M. the 08/06/2024
Patine au top