-30%

more info
Toner T Blossom Glow nr. 8.12 Staal 100ml De Blossom Glow Omniplex haarkleuring van Farmavita is geschikt voor alle blonde tinten. Met zijn zachte en respectvolle formule zonder ammoniak is het perfect om blonde tinten te verbeteren. Het neutraliseert ook ongewenste warme reflecties en geeft het haar meer helderheid. De Blossom Glow-reeks is een waardevolle bondgenoot voor het verkrijgen van prachtige blonde tinten met een perfecte balans van kleur en glans die tot 6 weken meegaan! De pH-Balanced technologie reguleert het pH-niveau van het haar gedurende het hele kleurproces. Dit beschermt de integriteit van de haarvezel om het haar te beschermen tegen beschadiging.
De Toners (T) verrijken lichte blondines en neutraliseren ongewenste gele reflecties. Geschikt voor reeds opgelichte basissen en natuurlijke basissen 9 of lichter.
De Deep Toners (DT) geven diepte aan reeds opgelichte basissen of natuurlijke donkerblonde basissen (van 5 tot 9). Ideaal voor een helder effect.
Zachte formule, verrijkt met arganolie en vitamine E
Applicatie :
Meng 1 deel kleur met 2 delen ton-sur-ton ontwikkelaar of 10 volumes (3%).
Breng in dunne secties aan, de kleur kan worden aangebracht op vochtig, handdoekdroog of droog haar met een royale hoeveelheid product.
Laat het haar tot 20 minuten inwerken, controleer visueel of de gewenste kleur is bereikt.
Spoel het haar uit totdat het water helder is en breng de Blossom Glow Omniplex shampoo aan. Spoel uit.
Breng het Blossom Glow Omniplex masker aan, laat 3-5 minuten intrekken. Spoel uit.
Inhoud : 100ml
Toner T Blossom Glow nr. 8.12 Staal 100ml
De Blossom Glow Omniplex haarkleuring van Farmavita is geschikt voor alle blonde tinten. Met zijn zachte en respectvolle formule zonder ammoniak is het perfect om blonde tinten te verbeteren. Het neutraliseert ook ongewenste warme reflecties en geeft het haar meer helderheid. De Blossom Glow-reeks is een waardevolle bondgenoot voor het verkrijgen van prachtige blonde tinten met een perfecte balans van kleur en glans die tot 6 weken meegaan! De pH-Balanced technologie reguleert het pH-niveau van het haar gedurende het hele kleurproces. Dit beschermt de integriteit van de haarvezel om het haar te beschermen tegen beschadiging.
- De Toners (T) verrijken lichte blondines en neutraliseren ongewenste gele reflecties. Geschikt voor reeds opgelichte basissen en natuurlijke basissen 9 of lichter.
- De Deep Toners (DT) geven diepte aan reeds opgelichte basissen of natuurlijke donkerblonde basissen (van 5 tot 9). Ideaal voor een helder effect.
- Zachte formule, verrijkt met arganolie en vitamine E
Applicatie:
- Meng 1 deel kleur met 2 delen ton-sur-ton ontwikkelaar of 10 volumes (3%).
- Breng in dunne secties aan, de kleur kan worden aangebracht op vochtig, handdoekdroog of droog haar met een royale hoeveelheid product.
- Laat het haar tot 20 minuten inwerken, controleer visueel of de gewenste kleur is bereikt.
- Spoel het haar uit totdat het water helder is en breng de Blossom Glow Omniplex shampoo aan. Spoel uit.
- Breng het Blossom Glow Omniplex masker aan, laat 3-5 minuten intrekken. Spoel uit.
Inhoud: 100ml
- Formulering en fabricage - Zonder ammoniak
- Soort kleuring - Kleuring zonder ammoniak
- Kleurbehandeling - Permanente betekent "blijvend" in het Nederlands.
- Hoogte van je toon. - 8 - Lichtblond
- Belangrijkste kleurreflectie - 1 - Koude asgrijze reflectie
- Secundaire kleuring van reflectie - 2 - Koele iriserende reflectie
- Toepassing - Protocole d’application réservé aux professionnels du secteur de la beauté (*) (*) en raison de substances contenues dans le produit (Règlement européen n°1223/2009).