Gel french 15g sneeuwwit melkwit Beauty Nails G2040-28

Gel french 15g Sneeuwwit melkwit Beauty Nails G2040-28

Beauty Nails

Availability: Out of stock

29,88 €
€ 37,35
Reduced price!
- 20%
Pay in 4X interest-free for purchases from 30€ to 2 000€ with PayPal Pay Later
Question icon
Question about the product? Our assistant is here to help you!
Satisfied or refunded
Satisfied or refunded You have the option to return all the products you are not satisfied in perfect condition (unused product) and in its original packaging (unopened) within 30 days from the date of receipt of your items (see Terms & Conditions, Chapter 7)
Aantal

informations

Door dit product te kopen verzamel je 29 punt punten. Je winkelwagen komt in totaal 29 punten dat kan worden omgezet in een tegoedbon van € 0,87.

more info
Melkwitte gel Snow White. Deze zachte, Franse gel wordt aangebracht met een gemiddeld dun laagje Decostick. Zuurvrij, zeer gemakkelijk te verwerken. Gemiddelde dekking in 1 laag. Zeer goede stootbestendigheid, egaliseert automatisch. Toepassing: Aanbrengen vóór of na de UV 3-in-1 en Constructie Gels. Uitharden op 4 vingers en vervolgens de duim. Uitharden onder UV en LED. Geen vijlen nodig. De aangegeven uithardingstijd onder LED is gebaseerd op tests met onze LED-lamp, referentie 2783 (395-405 nanometer). Inhoud : 15GR Wij raden aan om de gels op te slaan op een stabiele temperatuur, op een koele en donkere plaats. De viscositeit van de gel varieert met temperatuurschommelingen. Met de grootste zorg produceert en selecteert BNA alles wat u nodig heeft voor nagelstylisten en schoonheidsspecialisten voor een kwalitatieve applicatie. Gebaseerd op de huidige cosmetische regelgeving, bevatten onze aanbevelingen algemene informatie over cosmetische producten en de belangrijkste richtlijnen voor correct gebruik.


Melkwitte gel Snow White.


Deze zachte, Franse gel wordt aangebracht met een gemiddeld dun laagje Decostick. Zuurvrij, zeer gemakkelijk te verwerken. Gemiddelde dekking in 1 laag. Zeer goede stootbestendigheid, egaliseert automatisch.

Toepassing: Aanbrengen vóór of na de UV 3-in-1 en Constructie Gels. Uitharden op 4 vingers en vervolgens de duim. Uitharden onder UV en LED. Geen vijlen nodig. De aangegeven uithardingstijd onder LED is gebaseerd op tests met onze LED-lamp, referentie 2783 (395-405 nanometer).

Inhoud: 15GR
Wij raden aan om de gels op te slaan op een stabiele temperatuur, op een koele en donkere plaats. De viscositeit van de gel varieert met temperatuurschommelingen. Met de grootste zorg produceert en selecteert BNA alles wat u nodig heeft voor nagelstylisten en schoonheidsspecialisten voor een kwalitatieve applicatie. Gebaseerd op de huidige cosmetische regelgeving, bevatten onze aanbevelingen algemene informatie over cosmetische producten en de belangrijkste richtlijnen voor correct gebruik.

  • Type de produits Black Friday - Gels
  • Soorten nagelproducten - Kleur gel
  • Kleuren & nuances voor nagels - Wit
  • Nagel effecten - Schitterend
  • Inhoud nagelsalon - 15 g betekent 15 gram.
  • Type van gels - UV-gel en constructiegel
  • Toepassing - Protocole d’application réservé aux professionnels du secteur de la beauté (*) (*) en raison de substances contenues dans le produit (Règlement européen n°1223/2009).
BEAUTY NAILS - 144 route de la valentine 13011 Marseille Frankrijk - commercial@beautynails.com

Gel french 15g Sneeuwwit...

€ 37,35 € 29,88
gerelateerde producten